Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Tilbud på batteri

Når du må være sikker på å få start, velger du batterier fra Banner. Røff bruk og et krevende klima preger anleggs-Norge. Da er det i alle fall godt å vite at du er i trygge hender når det kommer til batteri.

Batteri er ferskvare. Klokka går fra batteriet er ferdig produsert, og det havner på lageret. Hos oss er det tydelig merket, men hos enkelte andre aktører er det ingen som vet hvor lenge batteriet har stått på et lager, eller i butikken. Vi mener kunden fortjener en helt annen trygghet enn det.

Hos vår avdeling i Lillehammer får du nå 20% rabatt på ALLE Banner startbatteri til bil! Vi har også startboostere på lager!

Kontakt oss!

Tilbudet gjelder 01.10.2022 til 31.10.2022 hos avdeling Lillehammer

481993

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss