Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Finn maskinselger
Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss - Kramer

Ljungby

Entrack AS har importen av Ljungby hjullastere til Norge. Ljungby er hjullasternes Rolls Royce, håndlagd etter kundens ønske. Ljungby er hjullasteren for deg som ønsker litt ekstra når det gjelder krefter, hydraulikk og styrevinkel, samtidig som du er opptatt av komfort og økonomi.

Ljungby produserer hjullastere i størrelsen 9 til 30 tonn. Maskinene benevnes fra L9 til L30. Valg av modell og utstyr gjøres sammen med kunden og vi optimaliserer maskinen i henhold til hva kunden forventer. Faktorer som tippelast, brytekraft, skuffestørrelse er selvfølgelig viktige faktorer, men faktorer som motorstørrelse, syklustider, svingradius og drivstofføkonomi må tas med i betraktningen når du velger hjullaster. Maskinene er preget av et rent design med kraftige motorer, girkasser og drivaksler. Dette gir også lavt drivstofforbruk, høy hydraulikk mengde, lavt støynivå, liten svingradius, god sikt og stor skuffevinkel som også hjelper til ved behov for å bryte seg løs under fastkjøring. Ljungby byr på dette og mange andre teknisk overlegne løsninger. Ljungby utvikler maskinene sine kontinuerlig og dette skjer ofte sammen med kunder eller deres kollektive opplevelse. På denne måten har mange praktiske løsninger blitt introdusert i dagens standardmaskiner. Ljungby er mest sannsynlig det råeste du har prøvd av hjullastere.

Vekt 9,5 – 10,5 tonn
Vekt 10,9 – 11,5 tonn
Vekt 12,8 – 13,6 tonn
Vekt 14,5 – 16,0 tonn
Vekt 17,2 – 19,0 tonn
Vekt 19,8 – 22,0 tonn
Vekt 25,5 -28,5 tonn
Vekt 30,0 – 32,0 tonn