Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

MB-S14 S4

Praktisk og med høy ytelse

Sikteskuffen MB-S14 er utviklet spesielt for kunder som krever høy ytelse på mindre og mellomstore byggeplasser. Skuffen er kompakt og enkel å transportere takket være den lave vekten, og er et viktig hjelpemiddel i alle situasjoner som krever volumetrisk separasjon.

Uunnværlig når det gjelder å redusere volumer og optimalisere størrelsen på materialer for bestemte typer bruk.

Sikteskuffene til MB er utstyrt med kurver laget av utskiftbare modulplater, som kan fås med hull i forskjellige størrelser etter behov.

Tilleggsinformasjon

VEKT

1,10 Ton

LASTKAPASITET

1,10 m3

TRYKK | MOTTRYKK

> 150, < 40 bar

OLJEGJENNOMSTRØMNING

60 l/min.

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!