Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Finn maskinselger
Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss - Yanmar

Yanmar Hjulgravere

For hjulgravemaskin til små og store oppdrag, trenger du ikke se lenger enn til Yanmar. Deres maskiners pålitelighet og ytelse er eksepsjonell. En gravemaskin med hjul skal være mobil og enkel å manøvrere, så du uten vanskeligheter kan flytte den fra et område på arbeidsplassen til et annet.

Graverne fra Yanmar er utstyrt med tvillinghjul, som forbedrer kjøretøyets lasteevne og fremkommelighet på utfordrende arbeidsplasser. Alle er utstyrt med en komfortabel hytte som er designet for operatørens komfort. B75W er en liten hjulgraver med mye kraft, effektiv på trange steder, og smidig tross størrelsen på opptil 8 tonn. B95W er allsidig og den optimale gravemaskinen for mange forskjellige oppdrag. Med B110W får du enormt kraftig maskin på opptil 12 tonn og gravekraft på 72 kN – en kraftpakke for alle oppdrag.

Usikker på hvilken hjulgraver du trenger?

Last ned Yanmar samlebrosjyre her

Kraftpakke for alle oppdrag

Maskin vekt: 11000-12500 kg
Motorkraft: 85 kW / 116 Hk
HK feste: S50
Standard skuffe: 500 liter

Effektivitet på trange steder

Maskin vekt: 7400-8000 kg
Motorkraft: 51,3 kW / 70 Hk
HK feste: S50
Standard skuffe: 420 liter

Allsidighet på hjul

Maskin vekt: 9100-9500 kg
Motorkraft: 74,4 kW / 101 Hk
HK feste: S50
Standard skuffe: 500 liter