Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Slitedeler og tilbehør

Som importør av skuffetenner til gravskuffe og tilbehør kan Entrack levere disse varene til meget fordelaktige priser. Vi har stort sett de fleste typer gravemaskin tenner, gravemaskin tannholdere, låsepinner, hjørnebeskyttere, frontbeskyttere, sidebeskyttere, kniver og annet tilbehør som du trenger for å fornye dine grave- eller hjullasterskuffer. Med høyeste kvalitet og riktig pris tilbyr vi den beste totaløkonomi for din bedrift. Kontakt oss for rådgivning om hvordan du kan spare penger og sette opp dine skuffer.

tenner tannholdere entrack

SkuffeTenner og tannholdere

Entrack AS er en av Norges største leverandører på skuffetenner og tannholdere. Vi leverer de fleste produkter fra merker som blant annet Trasteel og Black Cat med flere. Her vil du finne deler av utvalget vårt. Er det produkter du ikke finner her, så kontakt en av våre selgere. Vi kan garantert hjelpe deg. Vi har det meste du trenger av slitedeler til dine skuffer på lager til enhver tid. Dette være seg om det er til hjullaster, gravemaskin eller andre typer maskiner. Som totalleverandør kan vi tilby de fleste typer gravemaskin skuffetenner og tannholdere av beste kvalitet (med unntak av patenterte systemer).

slitedeler

MELLOMKLOSSER/ Frontbeskytter

Med Black Cat sine boltede mellomklosser vil man få maksimalt ut av sine skuffer. Enkelheten ved utskifte er også suveren da de lett kan byttes med enkelt verktøy. Klossene er kompatibel med alle tannsystemer. Av sveisbare frontbeskyttere har vi std HZ utgave og LSC utgaven som er tilpasset for Cat-J system.

skuffekniver sliteribber entrack

Skuffekniver og sliteribber

Alle våre skuffekniver og sliteribber er gjennomherdede og sveisbare og leveres i HBW500. Entrack har et bredt utvalg av de fleste typer skuffekniver, sliteribber, kam-profil, sliteplater og profilstål. Vi leverer alt i 500 HB. Bare ta kontakt for mer informasjon. Våre selgere hjelper deg å finne rett stål til din jobb.

sidebeskytter banan

Sidebeskytter (BANAN)

I en skuffe slites ofte sidene mer enn mange andre deler av skuffen. For å få lengst mulig levetid på skuffene er det smart å bruke en sidebeskytter (Banan). Dette produktet forlenger levetiden og driftsøkonomien betraktelig. Entrack levere de fleste typer sidebeskyttere.

hjorneklosser entrack

Hjørneklosser

Som totalleverandør av slitestål til alle typer anleggsmaskiner og utstyr tilbyr Entrack alle typer hjørneklosser/hælstål. Vi leverer både Type HS, ES og Cat med flere. Har du spørsmål om sliteprodukter så ta kontakt med en av våre selgere.

bolt on staal entrack

Bolt on stål

Vi lagerfører både basstål (innsveisdeler) og sparstål (bolt on) til de fleste typer maskiner. I samarbeid med kunder har vi utviklet flere alternativer som passer rett på de originale basene. Dette har gitt våre kunder bedre sliteståløkonomi. Vi leverer også half arrow støpte bolt on og spesial baser til disse.

chocky bars krom karbi entrack

CHOCKY BARS/KROMKARBI

Kromkarbid laminert slitemateriell i HBW700 med sveisbar underdel. Entrack har Round bar, Chocky bar, Donuts og Buttons for påleggssveising på utstyr og redskap. Vi lagerfører alt av kromkarbid. Ta kontakt med våre dyktige selgere for rådgivning og bestilling.

HAmalskjema

HA profilstål

Måleskjema for HA profilstål dimensjoner

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!