Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Nyheter

Nyheter

Vi har besøkt kunder i Bergen

Previous slide Next slide Kobelco Europe ved Emiel Hekking og Entrack AS ved selger Thomas Bakervik, og fra Entrack hovedkontor var Mikael Mattiasson og Stig

Les mer »
Nyheter

Åpen dag hos Entrack!

Velkommen innom på åpne dager hos Entrack AS. Vi vil ha utstilt maskiner, gode tilbud og på noen avd er også prøve-kjøring mulig.

Les mer »
Nyheter

Bilfinger blir servicepunkt

Entrack As har nylig inngått samarbeid med Bilfinger Nordics som ett Servicepunkt for Kobelco Gravemaskiner, Ljungby hjullastere, Kramer og Yanmar. Entrack AS ser dette som

Les mer »
Nyheter

Proffenes valg

Det er kvalitet og service det går i, hvis du spør hvordan kunder vil beskrive Banner.

Les mer »

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss