Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Maskinselgere

Kobelco, Ljungby, Kramer og Yanmar

NavnTelefonStedEpostMerke
Christian Salomon Olsen48 27 15 75Agderchristian.olsen@entrack.noKobelco, Ljungby, Kramer og Yanmar
Torstein Børve48 01 47 34Rogaland nord, Hordaland sør/østtorstein@entrack.noKobelco, Ljungby, Kramer og Yanmar
Alexander Apeland90 84 33 90Rogalandalexander.apeland@entrack.noKobelco, Ljungby, Kramer og Yanmar
Thomas Bakervik46 19 06 53Bergen og nord til Sognefjordenthomas@entrack.noKobelco, Ljungby, Kramer og Yanmar
Tor Isdahl93 03 68 14Bergen og nord til Sognefjordentor.isdahl@entrack.noKramer og Yanmar
Harald Holte95 19 55 70Vestland nord for Sognefjorden + Møre og Romsdalharald@entrack.noKobelco, Ljungby, Kramer og Yanmar
Tor Hammer99 10 36 46Hedmarktor@entrack.noKobelco, Ljungby, Kramer og Yanmar
Anders Roterud97 69 64 26Hedmarkanders.roterud@entrack.noKobelco, Ljungby, Kramer og Yanmar
Anders Roterud97 69 64 26Opplandanders.roterud@entrack.noKramer, Ljungby og Yanmar
Alf Magne Gausen90 61 83 93Trøndelag, Nordland til Saltfjelletalf.gausen@entrack.noKobelco, Ljungby, Kramer og Yanmar
Rolf-Eirik Ivarsson91 10 22 51Nordland, Troms, Finnmarkrolf-eirik.ivarsson@entrack.noKobelco, Ljungby, Kramer og Yanmar
Hans Christian Hagen91 51 02 42Oslo, Østfold, Vestfold, Akershus, Telemark, Buskerudhchagen@entrack.noYanmar
Tom Erik Huuse90 06 29 84Oslo, Østfold, Vestfold, Akershus, Telemark, Buskerudtehuuse@entrack.noKramer

Kobelco / Ljungby / Kramer / Yanmar support

Telefon E-post
Gjermund Stenerud 48 94 84 00 Teknisk sjef gjermund@entrack.no
Mats Mikael Mattiasson 91 17 17 91 Garantiansvarlig mikael@entrack.no
Stig Johnsrud 92 45 75 00 Ettermarkedsansvarlig-service stig@entrack.no
Per Øyvind Ellegård 69 26 22 22 Ettermarkedsansvarlig Kramer og Yanmar per.ellegard@entrack.no

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!