fbpx
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Maskinselgere

Kobelco

Telefon E-post
Christian Salomon Olsen
Maskinselger
48 27 15 75 Agder christian.olsen@entrack.no
Kjetil Kleppe
Maskinselger
97 52 39 99 Rogaland kjetil.k@entrack.no
Arve Storhaug
Maskinselger
92 04 94 85 Rogaland arve.s@entrack.no
Torstein Børve
Maskinselger
48 01 47 34 Rogaland nord, Hordaland sør/øst torstein@entrack.no
Thomas Bakervik
Maskinselger
46 19 06 53 Bergen og nord til Sognefjorden thomas@entrack.no
Harald Holte
Maskinselger
95 19 55 70 Vestland nord for Sognefjorden + Møre og Romsdal harald@entrack.no
Tor Hammer
Maskinselger/ Bruktsjef
99 10 36 46 Hedmark tor@entrack.no
Oddgeir Mælingen
Maskin/ Utstyrselger
91 86 77 00 Hedmark oddgeir@entrack.no
Alf Magne Gausen
Maskinselger
90 61 83 93 Trøndelag, Nordland til Saltfjellet alf.gausen@entrack.no
Rolf-Eirik Ivarsson
Maskinselger
91 10 22 51 Nordland, Troms, Finnmark rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Ljungby maskinselgere

Telefon E-post
Alf Magne Gausen 90 61 83 93 alf.gausen@entrack.no
Rolf-Eirik Ivarsson 91 10 22 51 rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Kobelco / Ljungby support

Telefon E-post
Gjermund Stenerud 48 94 84 00 Teknisk sjef gjermund@entrack.no
Mats Mikael Mattiasson 91 17 17 91 Garantiansvarlig mikael@entrack.no
Stig Johnsrud 92 45 75 00 Ettermarkedsansvarlig-service stig@entrack.no

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!