Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

BF150.10

Rekordskuffen

BF150.10 er unik med hensyn til både størrelse og ytelse, og er verdens største knuseskuff. Den er konstruert for gravemaskiner over 70 tonn og egner seg ypperlig til bruk i steinbrudd, bergverk og til generell knusing ved større anlegg. Knuseskuffen BF150.10 gir gode resultater, er produktiv og effektiv.

Med en vekt på over 10 tonn og en lastkapasitet på 2,30 m3 er knusekuffen BF150.10 en maskin som kan produsere mer enn 120 m3/t.

Maskinen har en skuffåpning på hele 1450 x 700 mm og en effektregulering fra 100 til 200 mm, og er uunnværlig til primær knusing i steinbrudd og storskalavirksomhet.

Tilleggsinformasjon

VEKT

10,50 Ton

LASTKAPASITET

2,30 m3

TRYKK

> 230 bar

OLJEGJENNOMSTRØMNING

>380 <430 l/min.

ÅPNINGSBREDDE

1450 mm

ÅPNINGSHØYDE

700 mm

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!