Meny Lukk

Entrack service

Entrack service

Ved å benytte Entracks serviceavtaler opprettholder du garantien på din maskin!

Entrack AS har et landsomfattende servicenett som server de fleste typer maskiner og utstyr. Vi tilbyr også deler, filter og glass til de fleste maskintyper.

Gjennom våre dyktige servicepartnere kan vi hjelpe deg med det du trenger for å opprettholde en god og økonomisk drift. Når man skal velge servicepartner er det viktig å tenke på hva man ønsker å oppnå.

Er det kun å få jobben gjort? Eller er det å få jobben gjort til riktig tid og pris? 

På våre egne merker som Kobelco og Ljungby tilbyr vi også serviceavtaler med utvidet garanti på maskinen.

Kontakt vår serviceavdeling for mer informasjon og tilbud på det vi kan hjelpe deg med. Entrack har totalservice for mange store selskaper i Norge.

 

Kobelco servicepunkter

Med Kobelco Serviceavtale fr du 4 år / 6000 timer* garanti på din maskin uten ekstra kostnader. Vi har et landsdekkende servicenettverk som står klare for deg. Husk at med Kobelco originaldeler får du den beste økonomien! * Gjelder hvis maskinen har fulgt serviceintervaller av Kobelcosertifisert servicemekaniker

Distrikt – Finnmark

Bulder Verksted AS Tana,
Polmakveien 76, 9845 Tana

Attn: Viggo Klaussen, Tlf. 913 53 855
E-post: viggo.klaussen@bulder.no

Bulder Verksted AS Alta,
Aronnesveien 48, 9514 Alta

Attn: Ingmund Isaksen, Tlf. 990 36 000

Distrikt – Tromsø og omegn

Traasdahl AS,
Skattøravegen 62, 9018 Tromsø

Attn: Kenneth Pedersen, Tlf. 974 77 460
E-post: kenneth@traasdahl-as.no

Distrikt – Nordland / Troms / Finnmark syd

Anlegg og Landbruksservice,
Strandveien 20, 9050 Storsteinnes

Attn: Bjørn Einar Bakkehaug, Tlf. 911 09 474
E-post: anlegg-l@online.no

Distrikt – Tromsø og omegn

Traasdahl AS,
Skattøravegen 62, 9018 Tromsø

Attn: Kenneth Pedersen, Tlf. 974 77 460
E-post: kenneth@traasdahl-as.no

Distrikt – Nordland / Troms / Finnmark syd

Anlegg og Landbruksservice,
Strandveien 20, 9050 Storsteinnes

Attn: Bjørn Einar Bakkehaug, Tlf. 911 09 474
E-post: anlegg-l@online.no

Distrikt – Nordland nord

Power Farming,
Risevegen 238, 8400 Sortland

Attn: Stian Grønbeck, Tlf. 404 92 292
E-post: stian@powerfarming.no

Distrikt – Mo I Rana

Daniel Ytregård,
Steinbekkhaugveien 185, 8610 Mo I Rana

Attn: Daniel Ytergård, Tlf. 974 31 210
E-post: daniel@ytregard.no

Distrikt – Nordland sør og midt

Bulder Verksted AS,
Mosjøen, Skjervstadvegen 13, 8658 Mosjøen

Attn: Jørgen Nordli, Tlf. 468 19 250
E-post: verksted.mosjoen@bulder.no

Distrikt – Trøndelag

Entrack AS,
Terminalen 7, 7080 Heimdal

Attn: Jon Einar Løberg, Tlf. 918 44 196
E-post: joneinar@entrack.no

Distrikt – Sunnmøre

Sigurd Nybø AS,
Ålesundsvegen 1354, 6240 Ørskog

Tlf. 62 94 54 40
E-post: s.nyboas@gmail.com

Distrikt – Nord Møre og Møre og Romsdal

Entrack AS,
Lars Even Øverbø, Veøyveien 11, 6360 Åfarnes

Attn: Lars Even Øverbø, Tlf. 913 51 133
E-post: larseven@entrack.no

Distrikt – Sogn og Fjordane/ fra Sognefjorden til Voldsfjorden

Entrack AS, Jofred-Arne Vallestad,
Vettreinene 52, 6819 Førde

Attn: Jofred-Arne Vallestad, Tlf. 476 65 520
E-post: jofred-arne@entrack.no

Distrikt – Hordaland / Sogn og Fjordane syd for Sognefjorden

K. Hauge Servicepartner,
Lønnebakken 14, 5650 Tysse

Attn: Kurt Hauge, Tlf 948 64 428
E-post: hauge.kurt9@gmail.com

Distrikt – Hordaland sør/ Rogaland (ned til Boknafjorden)

Eivind Selland Maskin & Anleggsservice,
Prix Etne, 5590 Etne

Attn: Eivind Selland, Tlf. 958 11 833
E-post: eselland@online.no

Distrikt – Hordaland sør/ Rogaland (ned til Boknafjorden)

Seljelid Anleggservice,
Sæbøvika 51, 5590 Etne

Attn: Jarle Seljelid, Tlf. 469 79 056
E-post: jnseljelid@gmail.com

Distrikt – Rogaland til Boknafjorden

Rogaland Maskinservice AS,
Jærveien 144, 4344 Bryne

Attn: Torje Håland, Tlf. 900 40 830,
E-post: th@rogmas.no
Attn: Leif Magnar Herikstad, Tlf. 934 57 975,
E-post: lmh@rogmas.no

Distrikt – Aust og Vest Agder

Entrack AS Kristiansand,
Rigetjønnveien 12, 4626 Kristiansand S

Attn: Cato Lynghaug, Tlf. 996 95 692,
E-post: cato@entrack.no
Attn: Tom Rune Eikså, Tlf. 479 72 941,
E-post: tom.rune@entrack.no

Distrikt – Hedmark nord

Tor Bakke AS,
Gamlevegen 8, 2355 Gaupen

Attn: Jonas Grande, Tlf. 951 95 577,
E-post: jonas@torbakke.as
Attn: Tor Bakke, Tlf. 970 13 350,
E-post: tor@torbakke.as

Distrikt – Hedmark syd

Entrack AS,
Framvegen 2, 2264 Grinder

Attn: Trond Bye, Tlf. 62 94 54 47
E-post: trond.b@entrack.no

Distrikt – Hordaland øst

Gules Mek og Landbruksverkstad AS,
Hardangerfjordvegen 569, 5610 Øystese

Attn: Verksted, Tlf. 56 55 53 19
E-post: firmapost@gules.no

Distrikt – Hordaland Øst

Voss Kran og Maskinservice Voss
Øvre Langhaugen 11, 5709 Voss
Attn: Inge Fjellby, Tlf. 957 46 923
Attn: Steinar Høgheim, Tlf. 975 38 346
E-post: steinar@vosskm.no

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!