Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Finn maskinselger
Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss - Yanmar

Yanmar Beltedumpere

Yanmar er kjent for å ha en lang tradisjon for å introdusere anleggsmaskiner med ny teknologi, og deres beltedumpere er intet unntak. Selv i de mest smale og utfordrende arbeidsområdene, vil Yanmars innovative beltedumpere sørge for at du kan utføre arbeidet med overveldende letthet og komfort.

I vårt utvalg av dumpere fra Yanmar, finner du blant annet den allsidige og produktive C08-A-modellen som kan jobbe på løst terreng eller på snø. Den er designet for å flytte materialer og avfall fra arbeidsplasser og har en lastekapasitet på 800 kilo. For maksimal stabilitet og eksepsjonell løftestyrke, er C50R-5A-modellen det optimale arbeidsjernet. Den kjennetegnes som «den lette foten», nettopp på grunn av dens spesielle understell, der ryggraden er sammensatt av en veldig sterk struktur som gir en utmerket motstand mot torsjonsbøyning. Skal det jobbes på trange, urbane arbeidsplasser, er modellen C30R3-TV den ideelle følgesvennen. Den har svært kompakte dimensjoner, og hjelper deg med å få jobben gjort med høy effektivitet, brukbarhet og fleksibilitet.

Last ned Yanmar samlebrosjyre her

800 kg nyttelast og unik smidighet

Maskin vekt: 665 kg
Motorkraft: 7,2 kW / 10 Hk
Kjørehastighet: 4 km/t
Lastekapasitet: 800 kg

Treveis tipp og 1200 kg nyttelast

Maskin vekt: 1150 kg
Motorkraft: 7,5 kW / 10,2 Hk
Kjørehastighet: 5,5 km/t
Lastekapasitet: 1200 kg

Trinnløs 180 graders tippkasse

Maskin vekt: 2865 kg
Motorkraft: 34,3 kW / 47 Hk
Kjørehastighet: 5,7 / 11 km/t
Lastekapasitet: 2500 kg

3,5 tonns nyttelast og svingkasse

Maskin vekt: 6345 kg
Motorkraft: 83,2 kW / 111 Hk
Kjørehastighet: 7 / 9,5 km/t
Lastekapasitet: 3500 kg