fbpx
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Finn maskinselger
Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no
Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
95 19 55 70
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss - Yanmar

Yanmar Hjullastere

På jakt etterleddstyrt hjullaster fra Yanmar? Da er du på rett sted! Du finner her et utvalg av hjullastere for tøffe arbeidsoppgaver i små områder og langs veier.

Ser du etter en hjullaster som kan ta svært tunge løft? Med modellen V120 har du et 7-tonns arbeidsjern med enorm løftekapasitet og presist hydraulisk system. Uansett prosjekt så har vi den riktige hjullasteren for jobben.

Skulle du ha noen spørsmål, er det bare å ta kontakt med oss

6 tonn service på hjul

Maskin vekt: 5800 kg
Motorkraft: 53,7 kW / 73 Hk
Kjørehastighet: 36 km/t
Standard skuffe: 1,5 m3

7 tonns kraftpakke

Maskin vekt: 7000 kg
Motorkraft: 74,4 kW / 101 Hk
Kjørehastighet: 36 km/t
Standard skuffe: 1,8 m3

Svingbart lasteaggregat

Maskin vekt: 5400 kg
Motorkraft: 46 kW / 63 Hk
Kjørehastighet: 20 km/t
Standard skuffe: 1,0 m3

5 tonns multimaskin

Maskin vekt: 4900 kg
Motorkraft: 46 kW / 63 Hk
Kjørehastighet: 36 km/t
Standard skuffe: 1,2 m3