Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Finn maskinselger
Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss - Kramer

Kobelco konvensjonelle

Konvensjonelle gravemaskiner fra Kobelco. Fra 18 til 85 ton med kraft.

Vekt: 14 200 – 17 100 kg
Effekt: 78.5 kW/2,00 min-1
Motor: ISUZU Motors limited 4JJ1XDDV A01

Vekt: 19 600 kg
Effekt: 95 kW v/ 2000 o/ min
Motor: Yanmar 4TN107FHT 100kW

Vekt: 21 600 kg
Effekt: 124 kW / 2,000 min-1
Motor: Yanmar 4TN107FTT 127kW

Vekt: 26,6 tonn
Effekt: 138 kW/2,100 min-1 (ISO14396)
Motor: Yanmar 4TN107FTT 155kW

Vekt: 30 tonn
Effekt: 188 kW v/ 2100 o/ min
Motor: Isuzu 6HK1 210 kW

Vekt: 36,3 tonn
Effekt: 201 kW  2.100 min-1
Motor: Isuzu 6HK1 210 kW

Vekt: 49,9 tonn
Effekt: 271 kW v/ 1850 o/ min
Motor: Info kommer

Vekt: 50,6-52,5 tonn
Effekt: 300 kW/ 1,900 min-1 (ISO14396)
Motor: Info kommer

Vekt: 80 200 kg – 86 600 kg
Effekt: Net 380 kW / 1,800 min-1 (ISO 14396 : without fan)
Motor: HINO E13CYM-KSDB