Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Kobelco service

Vår serviceavtale er en praktisk og verdifull måte for deg å skape trygghet, sikkerhet og god kostnadsoversikt for dine maskiner. Beskytt dine investeringer i dag.

Gjennom vårt omfattende servicenettverk vil Entrack AS og Kobelco gi deg den oppfølging og støtte som du og dine maskiner trenger i dagens travle hverdag. Med serviceavtale kan du velge mellom Premier med utvidet garanti i 4 år eller 5000 timer og Premier Pluss med utvidet garanti i 5 år eller 6000 timer. Det som inntreffer først. Premier Pluss gjelder kun for 20 tonn og oppover.

Hva får du i vår serviceavtale?

  • Rabatterte priser på service og deler
  • Vedlikehold, service og kontroll hver 500 timer
  • Ny olje og filter hver 500 timer, i tillegg til smøring
  • Originale deler, filtre, reimer og pakninger som medgår ved normal service hver 500 timer
  • Feilsøking, diagnose og kontroll gjennomført av profesjonelle mekanikere
  • Utføring av anbefalte programvareoppdateringer
  • Lavere driftskostnader gjennom forebyggende vedlikehold
  • En økt andrehåndsverdi på maskinen
  • Årskontroll gjennomføres sammen med service
  • Tilvalg: Serviceavtale rototilt
 
Kontakt oss for mer informasjon

Hos Entrack jobber vi til stadighet med å kurse og utdanne våre service-mekanikere. Dette så vi alltid skal kunne yte den beste servicen for deg og dine maskiner.
Kontakt vår serviceavdeling for mer informasjon og tilbud på det vi kan hjelpe deg med. Entrack har totalservice for mange store selskaper i Norge.

Finn ditt nærmeste servicepunkt her

garantimerke

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!