Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Finn maskinselger
Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss - Yanmar

Yanmar Minigravere <6 tonn

På jakt etter minigraver fra Yanmar? Da er du på rett sted! Her finner du et bredt utvalg av ulike minigravere for arbeid i små områder.

Skal det jobbes med landskapsarbeid i trange byområder eller boligstrøk? Den effektive og lette beltegraveren SV15VT fra Yanmar har en kort svingradius foran og bak som gjør den godt egnet for jobben. Grave i utfordrende forhold? Modellen ViO27-6 lar deg jobbe raskt og effektivt med dens gravedybde på 2 940 millimeter, skuffe med gravekraft på 23,1 kN og arm med gravekraft på 14,4 kN. Uansett prosjekt så har vi den riktige minigraveren. Skulle du ha noen spørsmål, er det bare å ta kontakt med oss

Yanmar minigraver forhandler

Som en anerkjent Yanmar minigraver forhandler i Norge, tilbyr Entrack et imponerende utvalg av Yanmar minigravere designet for effektivitet i trange områder. Enten det er landskapsarbeid i byområder eller graving i utfordrende forhold, har Yanmar minigravere, som SV15VT og ViO27-6, bevist sin pålitelighet og ytelse. Disse maskinene er kjent for sin korte svingradius, dype gravedybde og kraftige gravekraft, noe som gjør dem ideelle for en rekke prosjekter. Med modeller som spenner fra 1,5 tonn til 5,7 tonn, og med ulike motorstyrker og skuffekapasiteter, sikrer Entrack at kundene får tilgang til den riktige minigraveren for deres spesifikke behov. Uansett hvilket prosjekt du står overfor, er Entrack her for å veilede deg gjennom ditt valg av Yanmar minigraver.

Last ned Yanmar samlebrosjyre her

1,5 tonner med lukket kabin

Maskin vekt: 1685 kg
Motorkraft: 12,2 kW / 16,5 Hk
HK feste: S30
Standard skuffe: 75 liter

2 tonns kraftpakke

Maskin vekt: 1970 kg
Motorkraft: 13,5 kW / 18,3 Hk
HK feste: S30
Standard skuffe: 125 liter

Sterk og smidig 2,4 tonner

Maskin vekt: 2360 kg
Motorkraft: 13,4 kW / 18,2 Hk
HK feste: S40
Standard skuffe: 125 liter

2,7 tonns arbeidsjern

Maskin vekt: 2785 kg
Motorkraft: 18,1 kW / 24,8 Hk
HK feste: S40
Standard skuffe: 150 liter

Effektivitet på trange steder

Maskin vekt: 1220 kg
Motorkraft: 9,2 kW / 12,5 Hk
HK feste: S30
Standard skuffe: 55 liter

Effektivitet og smidighet

Maskin vekt: 1740 kg
Motorkraft: 10,1 kW / 13,5 Hk
HK feste: S30
Standard skuffe: 75 liter

Smidig 2,4 tonns korthekker

Maskin vekt: 2405 kg
Motorkraft: 14,6 kW / 19,6 Hk
HK feste: S40
Standard skuffe: 125 liter

2,7 tonns korthekksmaskin

Maskin vekt: 2785 kg
Motorkraft: 15,8 kW / 21,5 Hk
HK feste: S40
Standard skuffe: 150 liter

3,5 tonns korthekkmaskin

Maskin vekt: 3580 kg
Motorkraft: 18,3 kW / 24,9 Hk
HK feste: S40
Standard skuffe: 175 liter

3,7 tonns korthekker

Maskin vekt: 3695 kg
Motorkraft: 18,9 kW / 25,3 Hk
HK feste: S40
Standard skuffe: 175 liter

5 tonns korthekksmaskin

Maskin vekt: 4855 kg
Motorkraft: 28,8 kW / 39,1 Hk
HK feste: S40
Standard skuffe: 225 liter

5,7 tonns arbeidsjern

Maskin vekt: 5695 kg
Motorkraft: 33,4 kW / 45,4 Hk
HK feste: S40
Standard skuffe: 225 liter