Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

NPK hydraulisk utstyr

Når man trenger mer kraft enn det som er mulig med pneumatisk utstyr, er hydraulisk utstyr løsningen. Hydraulisk kraft driver en rekke enheter i ulike industrier, og i anleggsbransjen bruker de fleste tunge anleggsmaskiner hydraulisk kraft. Både kraner og gravere bruker gassmotorer for å drive hydrauliske pumper, som setter hydraulikkvæske under trykk og i bevegelse. I motsetning til luft, er væske usammentrykkelig, som gjør at utstyret kan operere med mye høyere trykk og levere vesentlig mer kraft enn pneumatisk utstyr av samme størrelse – med mer presis kontroll og ingen bevegelsesforsinkelser. I tillegg påvirkes ikke hydraulikk
av kulde og fuktighet, og kan brukes overalt, både utendørs og innendørs.

Vi i Entrack AS leverer utstyr fra NPK, som er en verdensledende produsent av bommontert hydraulisk utstyr for bæremaskiner. Vi har produkter som betongknusere, betongsaker, stålsakser, spuntaggregatere, kompaktorer, rivningsklyper og multiprosessorer.

NPK hammere

Bæremaskin vekt: 0,7 – 110 tonn
Hammervekt: 62 – 7750 kg
Piggdiameter: 41 – 204 mm

Rivningsklyper

Bæremaskin vekt: 0,7 – 50 tonn
Driftsvekt: 75 – 2500 kg
Klypeåpning: 640 – 2450 mm

Betongknusere

Bæremaskin vekt: 10 – 50 tonn
Driftsvekt: 1165 – 4560 kg
Sakseåpning: 775 – 1130 mm

Betongsakser

Bæremaskin vekt: 1,3 – 100 tonn
Driftsvekt: 130 – 9200 kg
Sakseåpning: 260 – 2200 mm

Stålsakser

Bæremaskin vekt: 2,5 – 9 tonn
Driftsvekt: 280 – 710 kg
Sakseåpning: 340 – 532 mm

Spuntaggregater

Bæremaskin vekt: 10 – 35 tonn
Driftsvekt: 736 – 1250 kg
Sakseåpning: 1780 – 1970 mm

Kompaktorer

Bæremaskin vekt: 2,5 – 63 tonn
Driftsvekt: 172 – 2030 kg
Trykkraft: 1600 – 20400 mm

Multiprosessorer

Bæremaskin vekt: 17 – 45 tonn
Driftsvekt: 2100 – 4150 kg
Sakseåpning: 540 – 1230 mm

XYZ konsept

Bæremaskin vekt: 1,2 – 3,5 tonn
Driftsvekt: 134 – 280 kg
Sakseåpning: < 420 mm