Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Sikteskuffer

Sikteskuffer fra MB Crusher kan leveres til gravemaskiner, hjullastere, kompaktlastere og traktorgravere. Med et produkter tilpasset bærende maskin fra 5 tonn til 40 tonn finnes en løsning som passer de fleste. Det er meget enkelt å bytte sikteduker i skuffene. Det leveres sikteduker fra 10 – 100 mm maskestørrelse. Hele skuffen og sikteduker er produsert i HARDOX.

sikteskuff mb crusher entrack
Type
Passer til
For maskiner over
MB-LS170 S2
symbol1
6,5 – 11 tonn
MB-LS220 S2
symbol1
12 – 25 tonn
MB-S10 S4
symbol5
3,5 – 9 tonn
MB-S14 S4
symbol2
9 – 20 tonn
MB-S18 S4
symbol2
20 – 35 tonn
MB-S23
symbol2
35 tonn

Hvorfor velge sikteskuff fra MB Crusher?

Våre sliteskuffer er produsert i slitesterkt HARDOX-materiale. De er designet for de mest krevende arbeidsforholdene og sikrer lang levetid og ytelse.

Vi har et stort utvalg av modeller som er tilpassende maskiner fra 5 til 40 tonn. Våre sikteskuffer er ideelle for en rekke bruksområder, fra jordbearbeiding og avfallshåndtering til gruvedrift og landskapsarbeid. De er gode til å bruke på prosjekter som krever presis sotering av materialer, og kan hånderte alt fra grove estienr til finere materialer.

Du finner garantert en løsning som passer ditt behov. Kontakt oss i dag for å finne den perfekte sikteskuffen for dine behov.

Sikteskuff eller shaft screener

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!