Meny Lukk

Møt våre ansatte

Møt våre

Våre selgere er lidenskapelig opptatt av å gi deg utstyret og maskinene du trenger for å gjennomføre ditt arbeid, på den beste og mest økonomiske måten. Nedenfor kan du se kontaktinformasjonen til våre ansatte, og det er bare å ta kontakt. De håper å høre fra deg!

Grinder

Trond Berkana

Daglig leder / Salgssjef

Telefon: 98 82 82 00
Send meg en epost

Grinder

Robert Kvesetberg

Styreformann

Telefon: 62 94 54 43 / 90 17 82 49
Send meg en epost

Grinder

Tom Arne Kvesetberg

Styremedlem

Telefon: 62 94 54 55 / 90 03 44 25
tom@entrack.no

Grinder

Gjermund Stenerud

Teknisk sjef maskin

Telefon: 62 94 54 52 / 48 94 84 00
bjornemil@entrack.no

Grinder

Bjørn Emil Haug Brattli

Økonomisjef

Telefon: 62 94 54 63 / 48 28 82 97
bjornemil@entrack.no

Grinder

Mats Mikael Mattiasson

Garantiansvarlig

Telefon: 91 17 17 91
mikael@entrack.no

Grinder

Stig Johnsrud

Ettermarkedsansvarlig

Telefon: 62 94 54 49/ 92 45 75 00
stig@entrack.no

Grinder

Jan Gram Larsen

IT

Telefon: 62 94 54 69 / 97 67 80 76
jan@entrack.no

Grinder

Kai Nesbakken

IT

Telefon: 62 94 54 69/ 47 67 93 14
kai@entrack.no

Grinder

Herbjørn C. Haug

Salg

Telefon: 62 94 54 42 / 95 7821 42
herbjorn@entrack.no

Grinder

Per Ole Hveberg

Salg

Telefon: 62 94 54 45 / 99 10 36 45
per-ole@entrack.no

Grinder

Ronny Kvesetberg

Salg

Telefon: 62 94 54 54 / 91 12 77 38
ronny@entrack.no

Grinder

Tor Arne Hammer

Salg

Telefon: 62 94 54 46 / 99 10 36 46
tor@entrack.no

Grinder

Martin Tvengsberg

Salg

Telefon: 62 94 54 59 /46 45 66 94
martin@entrack.no

Grinder

Knut Karlsen

Salg

Telefon: 62 94 54 50 /90 10 44 89
knut@entrack.no

Grinder

Tormod Sandlie

Salg

Telefon: 62 94 54 50 /91 58 40 30
tormod@entrack.no

Grinder

Øivind Hansrud

Salg

Telefon: 62 94 54 58 / 41 36 56 65
oivind@entrack.no

Grinder

Bente Kalfoss

Backoffice

Telefon: 62 94 54 41
bente@entrack.no

Grinder

Evy Westfjeld

Backoffice

Telefon: 62 94 54 44 / 90 93 78 07
evy@entrack.no

Grinder

Hanne Steen

Backoffice

Telefon: 62 94 56 61
hanne@entrack.no

Grinder

Kari Mona Hansen

Backoffice

Telefon: 62 94 54 68
karimona@entrack.no

Grinder

May Skoglund

Backoffice

Telefon: 62 94 54 60
may@entrack.no

Grinder

Monika Westfjeld

Backoffice

Telefon: 62 94 54 65
monika@entrack.no

Grinder

Randi Marie "Maja" F. Hammeren

Backoffice

Telefon: 62 94 54 40
maja@entrack.no

Grinder

Linda B. Haugen

HMS

Telefon: 62 94 54 62 / 90 88 02 03
maja@entrack.no

Grinder

Ballangen

Kjell Aasberg

Avdelingsleder / Salg

Telefon: 40 43 34 40
kjell@entrack.no

Ballangen

Jan Inge Mikalsen

Salg

Telefon: 47 97 29 01
jan.inge@entrack.no

Ballangen

Rolf-Eirik Ivarsson

Salg

Telefon: 91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Ballangen

Bergen

Jan Otto Saggau

Avdelingsleder / Salg

Telefon: 91 14 52 22
janotto@entrack.no

Bergen

Jofred-Arne Vallestad

Service / Salg

Telefon: 47 66 55 20
jofred-arne@entrack.no

Førde / Service

Klepp

Roy Erga

Avdelingsleder / Salg

Telefon: 48 01 47 39
roy@entrack.no

Klepp

Bjørn Tore Solheim

Salg

Telefon: 48 01 47 40
bjorn.solheim@entrack.no

Klepp

Frank Haver

Salg

Telefon: 47 47 41 82
frank@entrack.no

Klepp

Kristiansand

Halvor Laland

Avdelingsleder / Salg

Telefon: 94 79 36 41
halvor.laland@entrack.no

Kristiansand

Anders Homme Salvesen

Service / Salg

Telefon: 99 69 56 94
anders.salvesen@entrack.no

Kristiansand

Thomas Ribe Tobiassen

Service / Salg

Telefon: 47 97 29 41
thomast@entrack.no

Kristisand

Cato Lynghaug

Salg

Telefon: 99 69 56 92
cato@entrack.no

Kristiansand

Vidar Myrhaug

Salg

Telefon: 90 25 08 70
vidar@entrack.no

Kristiansand

Lillehammer

Kjetil Hageberget

Avdelingsleder / Salg

Telefon: 48 95 07 43
kjetil@entrack.no

Lillehammer

Oddgeir Mælingen

Salg

Telefon: 91 86 70 00
oddgeir@entrack.no

Lillehammer / Maskin

Runar Øvstehage Austgarden

Salg

Telefon: 40 03 75 27
runar@entrack.no

Lillehammer

Oslo

Hege Å. Andresen

Avdelingsleder / Salg

Telefon: 22 09 15 05 / 40 40 02 62
hege@entrack.no

Oslo

Espen Hoftvedt

Salg

Telefon: 91 15 33 70
espen.hoftvedt@entrack.no

Oslo

Wegard Habberstad

Salg

Telefon: 93 40 03 75
wegard@entrack.no

Oslo

Trondheim

Roger Myhre

Avdelingsleder / Salg

Telefon: 48 01 47 24
roger@entrack.no

Trondheim

Alf Morten Syrstad

Salg

Telefon: 95 07 88 48
alf@entrack.no

Trondheim

Arve Øksnes

Salg

Telefon: 48 07 66 58
alf@entrack.no

Oslo

Hans Skaret

Salg

Telefon: 48 01 47 29
hans@entrack.no

Trondheim

Trond Berg

Salg

Telefon: 48 89 48 30
trond.berg@entrack.no

Trondheim

Arnt Inge Fugløy

Service / Salg

Telefon: 97 41 65 86
arnt@entrack.no

Trondheim

Derek Pinkney

Innkjøper maskin

Telefon: 48 01 47 22
derek@entrack.no

Trondheim

Jan Roger Myhre

Lager

Telefon: 40 42 95 50
janroger@entrack.no

Trondheim

Svein Tore Stubmo

Lager

Telefon: 40 42 95 50
svein.tore@entrack.no

Trondheim

Jon Einar Løberg

Avd. leder / Salg

Telefon: 91 84 41 96
joneinar@entrack.no

Trondheim verksted

Emil Evenås

Service / Salg

Telefon: 97 97 49 59

Trondheim verksted

Lars Even Øverbø

Service / Salg

Telefon: 91 35 13 33
larseven@entrack.no

Molde / Service

Maskin

Arve Storhaug

Salg Maskin

Telefon: 92 04 94 85
arve.s@entrack.no

Maskin

Harald Holte

Salg Maskin

Telefon: 95 19 55 70
harald@entrack.no

Maskin Møre og Romsdal

Kjetil Kleppe

Salg Maskin

Telefon: 97 52 39 99
kjetil.k@entrack.no

Maskin

Thomas Bakervik

Salg Maskin

Telefon: 46 19 06 53
thomas@entrack.no

Maskin Hordaland

Torstein Børve

Salg Maskin

Telefon: 48 01 47 34
torstein@entrack.no

Maskin

Yngvar Tryfoss

Salg Maskin

Telefon: 45 51 75 22
yngvar@entrack.no

Maskin Agder

Alf Magne Gausen

Salg Maskin

Telefon: 90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Maskin Trøndelag

Rolf-Eirik Ivarsson

Salg Maskin

Telefon: 91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Maskin Nordland, Troms og Finnmark

Halvor Laland

Salg Maskin

Telefon: 94 79 36 41
halvor.laland@entrack.no

Maskin Agder

Trond Berkana

Salgssjef

Telefon: 98 82 82 00
trond.berkana@entrack.no

Maskin, Innlandet

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!