Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Finn maskinselger
Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss - Kramer

Hjullastere

Hos Entrack AS finner du et stort utvalg hjullastere for både små og store prosjekter – enten det er snakk om lasting av stein og grus, håndtering av trelast eller snørydding. Våre hjullasterne fra Kramer er firehjul styrt, og sikrer deg pålitelige anleggsmaskiner som har bestått utfordrende, langsiktige tester med flere tusen timers drift. Dette er kvalitetsmaskiner med enestående ytelse. Enten du ser etter en liten hjullaster for arbeid i små og trange områder, eller en større modell med høy kjørehastighet, så vil du finne den her.

Kanskje er du på utkikk etter en elektrisk hjullaster? Modellen 5055e fra Kramer er fullelektrisk og helt fri for CO2-utslipp. Elektrisk mobilitet kombinert med høy nyttelast og komforten til de klassiske Kramer-hjullasterne, gir deg ytelse av svært høy kvalitet!

Uansett hvilken modell som måtte passe ditt behov, så har vi et fullspekket utvalg av hjullastere som viser ingeniørkunst på sitt beste. Har du noen spørsmål er det bare å ta kontakt med oss >>

Last ned Kramer samlebrosjyre her

3 til 3,25 tonn hel-elektrisk

Kapasitet pallegaffel: 1,450 kg
Driftsvekt maskin: 3,050 – 3,250 kg
El.motor kraft: 15 kW
Hydraulisk motor kraft: 23 kW

1,8 tonns multimaskin

Maskin vekt: 1820 kg
Motorkraft: 18,5 kW / 25,2 Hk
Kjørehastighet: 20 km/t
Standard skuffe: 350 liter

2 tonns verktøykasse

Maskin vekt: 2070 kg
Motorkraft: 28,5 kW / 38,5 Hk
Kjørehastighet: 30 km/t
Standard skuffe: 500 liter

2,7 tonns kraftpakke

Maskin vekt: 2690 kg
Motorkraft: 35 kW / 47 Hk
Kjørehastighet: 30 km/t
Standard skuffe: 500 liter

3,8 tonns arbeidshest

Maskin vekt: 3800 kg
Motorkraft: 35 kW / 48 Hk
Kjørehastighet: 30 km/t
Standard skuffe: 650 liter

4,2 tonn hel-elektrisk

Kapasitet skuffe: 0,65 m3
Driftsvekt maskin: 4,130 kg
El.motor kraft: 15 kW
Hydraulisk motor kraft: 22 kW

4,2 tonn med teleskopbom

Maskin vekt: 4350 kg
Motorkraft: 35 kW / 48 Hk
Kjørehastighet: 27 km/t
Løftehøyde: 4010 mm

4,1 tonns arbeidshest

Maskin vekt: 4100 kg
Motorkraft: 55,4 kW / 75 Hk
Kjørehastighet: 30 km/t
Standard skuffe: 750 liter

4,5 tonns multimaskin

Maskin vekt: 4450 kg
Motorkraft: 55,4 kW / 75 Hk
Kjørehastighet: 30 km/t
Standard skuffe: 850 liter

4,8 tonns arbeidsjern

Maskin vekt: 4800 kg
Motorkraft: 55,4 kW / 75 Hk
Kjørehastighet: 30 km/t
Standard skuffe: 950 liter

4,8 tonns multimaskin

Maskin vekt: 4800 kg
Motorkraft: 55,4 kW / 75 Hk
Kjørehastighet: 40 km/t
Standard skuffe: 850 liter

5,5 tonn med teleskopbom

Maskin vekt: 5500 kg
Motorkraft: 55,4 kW / 75 Hk
Kjørehastighet: 40 km/t
Løftehøyde: 4520 mm

5 tonns arbeidsjern

Maskin vekt: 5000 kg
Motorkraft: 55,4 kW / 75 Hk
Kjørehastighet: 40 km/t
Standard skuffe: 950 liter

5,9 tonn med teleskopbom

Maskin vekt: 5500 kg
Motorkraft: 74,4 kW / 100 Hk
Kjørehastighet: 40 km/t
Løftehøyde: 4440 mm

5,6 tonns multimaskin

Maskin vekt: 5550 kg
Motorkraft: 55,4 kW / 75 Hk
Kjørehastighet: 40 km/t
Standard skuffe: 1050 liter

6,1 tonns kraftpakke

Maskin vekt: 6050 kg
Motorkraft: 74,4 kW / 100 Hk
Kjørehastighet: 40 km/t
Standard skuffe: 1150 liter

10 tonn muskler

Maskin vekt: 9950 kg
Motorkraft: 115 kW / 156 Hk
Kjørehastighet: 40 km/t
Standard skuffe: 1500 liter

11 tonn muskler

Maskin vekt: 11000 kg
Motorkraft 115 kW / 156 Hk
Kjørehastiget 40 km/t
Standard skuffe 1800 liter