Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Kobelco iNDR

Innovasjon på høyt nivå

Kobelco iNDR

Integrert støy, støv og kjølesystem

Kobelco har utviklet det revolusjonerende integrerte støy- og støvreduksjons kjølesystemet, med motorrommet plassert i en enkel kanal som forbinder luftinntaket til eksosutløpet.

Reduserer støy

Inntaket og eksosen er forskjøvet, med hull og skjøter i seksjonene som tilsvarer kanalveggen helt dekket for å redusere støy ved inntak og eksosåpninger. Denne utformingen, pluss den generøse bruken av isolasjonsmateriale inne i kanalen, minimerer motorstøy. Disse maskinene når ultra lave støynivåer på bare 93 dB (A) utenfor og 65 db (A) i kabinen.

Reduserer støv

Det høyytende iNDr-filteret fjerner støv fra luftinntaket, og sørger for en stillere, renere motor og holder kjøleenheten fri for tilstopping, slik at ingen regelmessig rengjøring er nødvendig.

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!