Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Entracks gjenbruksavdeling
Brukte gravemaskin deler til anleggsmaskiner

Entrack AS har en lang historie med gjenbruk av deler og utstyr til anleggsmaskiner. Dette er en virksomhet som har vokst og blitt viktigere og viktigere for hvert år. I vår gjenbruksavdeling har vi til enhver tid 450-500 maskiner til demontering. Vi har opp gjennom årene demontert ca 3000 maskiner, og har over 2900 paller med deler klare for levering fra vårt varmtlager. Restmetallet sender vi til gjenvinning. Dette er miljøvern i praksis.

Det er også viktig for deg som kunde, ikke bare for miljø-faktoren dette gir, men det kan også hjelpe deg å spare mye penger. Det er ikke alltid det er mest lønnsomt å kjøpe nytt. Entrack AS har flere selgere på brukte deler som har ekspertise og kan hjelpe deg med det du trenger.

Vi har alle typer brukte deler til de fleste merker på lager. Deler vi ikke har på lager, kan vi som regel skaffe disse på kort tid gjennom vårt verdensomspennende nettverk.

Ta kontakt med vår bruktavdeling for hjelp til å finne det du trenger.

VED BESTILLING AV DELER, HUSK FØLGENDE:
For at vi skal kunne finne riktig del til deg, er det noen få punkter som gjør dette mye enklere for både Entrack AS og deg som kunde.

HUSK
• MASKINTYPE
• ÅRSMODELL
• SERIENUMMER
• GRAVEMASKIN: HJUL ELLER BELTEGRAVER?

Send oss gjerne et bilde av delen du ønsker på mail til brukt@entrack.no

På jakt etter brukte belter til gravemaskin?

Vi har et stort utvalg av brukte deler til gravemaskiner. Vi inspiserer beltene nøye for å være sikker på at de forsatt har god kvalitet. Brukte belter er billigere og mer bærekraftig. Vi har variert utvalg av belter til gravemavemaskin.

Kontakt oss så finner vi et gravemaskin belte som passer til ditt budsjett!

Understellsdeler til gravemaskin

Vi har stort utvalg av brukte understellsdeler til gravemaskin. Vi har blant annet ruller, bolter, plater, sprocket, løpehjul og beltemotor for å nevne noen. Kontak oss for mer informasjon.

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!