Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Finn maskinselger
Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss - Kramer

Kobelco korthekkere

Kobelco har kanskje markedest beste korthekkere

Vekt: 7800-8095 kg
Effekt: 53,7 kW / 2, 100 min -1
Motor: Yanmar 4TNV98CT, 53,7 hk v/2100 o/min

Vekt: 8400-9600 kg
Effekt: 53,7 kW / 2, 100 min -1
Motor: Yanmar 4TNV98CT

Vekt: 15 700 kg
Effekt: 69,2 kW / 2000 o/min
Motor: Mitsubishi D04EG-74KW-01

Vekt: 16 900 – 17 400 kg
Effekt: 86 kW / v / 2000 o/min
Motor:  ISUZU MOTORS LIMITED, 4JJ1XDDV A01

Vekt: 24 – 26,3 tonn
Effekt: 127 kW / 2,000 min-1 (ISO 14396)
Motor: YANMAR 4TN107FTT»

Vekt: 25,7 – 28,1 tonn
Effekt: 127 kW / 2,000 min-1 (ISO 14396)
Motor: YANMAR 4TN107FTT

Vekt: 36 600 – 38 200 kg
Effekt: 210 kW v/1900 0/min (ISO 14396)
Motor: ISUZU 6HK1