Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Ta service på din maskin eller lastebil i november

og få 20% rabatt på filter og 30% rabatt på olje!

Tilbudet gjelder service gjennomført på vårt verksted i Trondheim. 

Vi gjennomfører service på alle maskiner og lastebiler!

Ved å benytte Entracks serviceavtaler opprettholder du garantien på din maskin! Med Kobelco Serviceavtale får du 4 år / 6000 timer* garanti på din maskin uten ekstra kostnader. Vi har et landsdekkende servicenettverk som står klare for deg. Husk at med Kobelco originaldeler får du den beste økonomien!

*Gjelder hvis maskinen har fulgt serviceintervaller av Kobelcosertifisert servicemekaniker

Ring oss gjerne på  47 67 72 00  eller 91 84 41 96, eller benytt skjemaet nedenfor!

Service Trondheim
Fornavn
Etternavn
Vi garanterer ikke at vi kan gjennomføre service på valgt dato. Vi kontakter deg for å avtale time.
webimage 0684BEC5 AAB0 44F9 80344264C2CEA39E

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!