Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Selger av deler og utstyr – avdeling Moss

Entrack søker selger av deler og utstyr til anleggsbransjen.

Har du bakgrunn fra anleggsbransjen, god kunnskap om anleggsprodukter og gjerne erfaring med salg?

Vi søker etter en proaktiv selger til vår nye avdeling i Moss.

Arbeidsgiver: Entrack AS
Stillingstittel: Selger
Frist: 20.06-24
Ansettelsesform: Fast

Arbeidsoppgaver:

Være et av våre kontaktpunkt som selger i Østfold, Oslo og Akershus.

Salg og markedsføring av våre produkter og servicetjenester.

Ivareta distriktets eksisterende kunder – fra våre lokaler og ute på veien

Bearbeide nye, potensielle kunder

Jobbe for mersalg og skape merverdi for kunden ved å tilføre kunnskap

I tillegg til salgsrelaterte oppgaver vil stillingen kunne omfatte noe:

Innkjøp av produkter

Ordrebehandling – inngående og utgående

Kvalifikasjoner

Ikke et krav, men gjerne yrkesfaglig bakgrunn (maskinfører, anleggsmekaniker e.l.)

PC og telefon blir dine arbeidsverktøy, i tillegg til mulighet for lån av bil ut i kundemøter.

Gode personal- og forsikringsordninger hvor det blant annet er mulighet for lån av firmaets biler og utstyr

Vi krever førerkort klasse B og greie datakunnskaper

Godt norsk og engelsk språk, skriftlig og muntlig.

Et sterkt ønske om å lykkes i å bygge opp merkevaren Entrack.

Personlige egenskaper

Vi leter etter kandidater som:

Er serviceinnstilt

Er utadvendt og ha en samarbeidsvillig holdning innad og utad

Har god lagånd

Har gjennomføringsevne, er mål og resultatorientert

Er nøyaktig

Er selvstendig og ikke er redd for å ta i et tak

Innehar god evne til å skape relasjoner og god tillit til kunder

Gjerne har et etablert kontaktnettverk i bransjen

Aller helst har kompetanse på maskiner og/eller anleggsutstyr

Rett kandidat trigges av å stadig selge mer, vinne nye kunder og se at hardt arbeid er utviklende både personlig og for selskapet.

Hva får du hos oss?

En spennende jobb i et solid familieselskap med sunne verdier

Konkurransedyktig fastlønn

God muligheter for påfyll av kompetanse og personlig utvikling

Telefon, pc og eget kontor – mulighet for noe hjemmekontor

Gode personal- og forsikringsordninger hvor det blant annet er mulighet for lån av firmaets biler og utstyr

Konkurransedyktig pensjonsordning

Rundt 120 gode kollegaer som hver dag spiller på lag for at Entrack skal bli enda bedre!

Kan dette være noe for deg?

Ta gjerne en telefon og en uforpliktende prat med:

Avdelingsleder Tom Erik Huuse: 900 62 984/ epost: tehuuse@entrack.no 

Selgerkoordinator: Herbjørn Haug 957 82 142/epost: herbjorn@entrack.no 

Vi ser frem til å høre fra deg!

Om arbeidsgiveren

Entrack er importør av anleggsmaskiner og forhandler av nye og brukte deler til anleggsbransjen. Vi kan levere et bredt spekter av deler og utstyr.

Entrack forhandler blant annet Kobelco, Yanmar, Kramer, Ljungby, MB Crusher, ITR USCO, Banner batterier, SB skuffer, NPK, Intermecato-klyper, Lekang filtre, Luna-produkter, Powertilt, Swepac og Tokvam brøyte-utstyr.

Entrack AS er lokalisert med hovedkontor på Grinder I Innlandet, med avdelinger på Lillehammer, i Lillesand, Stavanger, Moss, Trondheim, Bergen, Førde, Åfarnes og Ballangen. I 2023 omsatte Entrack for over 540 millioner kroner og har om lag 120 ansatte spredt over hele landet.

Send inn din søknad her.

Stillingsannonse_selger_moss
Fornavn
Etternavn
Adresse
By
Fylke
Postnummer
Land

Maximum file size: 67.11MB

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@entrack.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@entrack.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss