Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@entrack.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@entrack.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Norje Kranarm

Norje kranarmer er tilgjengelige i forskjellige lengder, med løftekapasitet fra 3000 kg til 7450 kg. Vi tilbyr kranarmer med fast bom, 2-delt bom og 3-delt bom for maksimal fleksibilitet. I tillegg tilbyr vi et bredt utvalg av kroker og tilbehør for å tilpasse kranarmen til dine spesifikke behov.

Norje Kranarmer er laget av høykvalitetsmaterialer og er designet for å tåle hardt arbeid. De er enkle å montere og bruke, og de er kompatible med de fleste gravemaskiner på markedet.

Kranarm lengde mm 1000 2000-3300 1950-4600 3050-7450
Maks last kg 3000 1900-1150 6150-1380 4200-875
Bom type Fast 2 delt 3 delt 3 delt
Krok type BLK-10 BLK-10 BLK-13 BLK-13
Vekt kg 145 220 360 480

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!