Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Norje Forlengelsesgafler

Norje Forlengelsesgafler er designet for å øke løftekapasiteten og effektiviteten i dine løfte- og transportoppgaver. Forlengelsesgaflene er laget av høyfast stål (flytegrense 650N / mm2) med en kapasitet som varierer fra 1500 kg til 25 tonn. De fungerer på mange ulike maskiner, blant annet hjullastere, teleskoplastere og gaffeltrucker.
Alle våre forlengelsesgafler er CE-merket og godkjent i henhold til gjeldende maskindirektiver, noe som garanterer sikker håndtering av varer. Forlengelsesgaflene er tjenlig med våde lukket og åpen bunn, og tilbys i tre ulike lås-varianter. Det produseres også spesialmodeller, som for tømmerhåndtering eller truckstabler etter forespørsel.

Kapasitet kg 1500 2500 4000 5000
Tilpasningsgaffel Stabler 80×40, 110×40
120×40, 125×45
120×40, 125×45
100×50, 125×50
120×40, 125×45
100×50, 125×50
Lengde mm 1200-1500 1200-3500 1200-3500 1200-4000
Låsingsalternativ 43 (spesial) 41, 42, 45 42 41, 45

 

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!