Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Åpen dag hos Entrack!

open days entrack

Entrack AS har gleden av å invitere til åpen dag på forskjellige avdelinger nå i august og september.

Åpen dag avd. Bergen  30 og 31.08-23 Kl. 11-17 begge dager.

Åpen dag avd. Lillehammer 31.08-23 Kl. 11-17

Åpen dag avd. Ballangen 01.09-23 Kl. 10-16

Åpen dag avd. Førde 08.09-23 Kl. 11-17

Åpen dag Grinder 15.09-23 Kl. 11-18

Åpen dag avd. Heimdal 28.09-23. Kl. 10-18

Åpen dag Klepp/Stavanger 02.10-23

Åpen dag Lillesand 11.10-23

Ta turen innom.

Det vil være maskiner og se på.
Kampanje tilbud på Swepac og Intermercato mm.
Andre deler og annet utstyr kan selvfølgelig også sees på.
Vi vil også ha enkel bevertning til de besøkende.

Håper vi sees!

Forde entrack profilerte biler
SK210HLC Hybrid Kobelco Entrack2
Swepac nettside fremhevet
8150 3
yanmar
Verksted porter med vaskehall til venstre2

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss