Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

EC219

Kan tilpasses alle gravemaskiner i vektklassen 14–19 tonn

En kompakt og kraftig tiltrotator med lav vekt og byggehøyde for gravemaskiner opp til 19 tonn. Hvis du velger EC219 med engcons standard redskapsfeste QS60 og det proporsjonale styresystemet DC2, får du med det automatiske hurtigkoblingssystemet EC-Oil som kostnadsfri standard. Det betyr at tiltrotatoren og hydrauliske redskaper kan kobles til og fra uten at føreren trenger å forlate førerhuset.

Leveres komplett med slange, hurtigkoblinger og elinstallasjonsutstyr for maskin.

Egenskaper:

  • EC-Oil automatisk hurtigkoblingssystem kobler tiltrotator og hydrauliske redskaper uten at føreren trenger å forlate førerhuset
  • Q-Safe redskapsfeste som standard for maksimal sikkerhet
  • Klargjort for avtagbar klype GRD (QSD60)
  • Klargjort for feievals SWD (QSD60)
  • Klargjort for QSC låsesystem for å unngå feilkoblede eller mistede skuffer
  • Klargjort for tilkobling av rotasjonssensor (ePS) til gravesystem
  • Sentralsmøring (ett smørepunkt for hele tiltrotatoren. Kan også kobles til gravemaskinens sentralsmøresystem)
  • Lastventiler på tiltsylindrene for maksimal sikkerhet
  • Herdede stempelstenger
  • Opp til ±45 graders tiltvinkel for beste tilkomst
  • Rotasjon ∞

Redskapsfeste: Standard – QS60 For øvrige ønsker kan vi levere de fleste typer hurtigfester som finnes på markedet.

Styresystem: Standard – DC2 Proporsjonalt styresystem for trinnløs styring med mulighet for fjernsupport samt belte-/hjulstyring og bomsving. For øvrige ønsker kan vi levere tilpassede styresystemer.

Elsystem: Kan tilpasses for 12- eller 24-volts elsystem.

Tilbehør: Integrert grip, *GRD avtagbar gripekassett, *SWD avtagbar feievals

Tilleggsinformasjon

Tilt [°]

2×45

Vekt [kg]

447

Maks. skuffbredde som anbefales av engcon [mm]

1700

Anbefalt hydraulikkstrøm SS5/SS10 [l/min]

120

Anbefalt hydraulikkstrøm SS9 tilt/rotasjon [l/min]

65/70

Maks. hydraulikktrykk [MPa]

22

Maks. brytemoment [kNm]

186

Standardfeste(r)

QS60

Vekt basismaskin [t]

14 – 19

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!