Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

EC206

Kan tilpasses alle gravemaskiner i vektklassen 4–6 tonn

Tilpasset for gravemaskiner opp til 6 tonn. Som sine storesøsken har den fordeler som slår de fleste konkurrentene i støvlene. Integrerte smørekanaler som alle går til ett og samme smørepunkt. 45-graders tiltvinkel m.m. EC206 er dessuten utstyrt med sekskanals svivel, som gir mulighet til både integrert klype og ekstra hydraulikkfunksjon. Lastventiler er standard.

Leveres komplett med slange, hurtigkoblinger og elinstallasjonsutstyr for maskin.

Egenskaper:

  • Sentralsmøring (ett smørepunkt for hele tiltrotatoren. Kan også kobles til gravemaskinens sentralsmøresystem)
  • Lastventiler på tiltsylindrene for maksimal sikkerhet
  • Herdede stempelstenger
  • Opp til ±45 graders tiltvinkel for beste tilkomst
  • Rotasjon ∞

Redskapsfeste: Standard – S40 For andre ønsker kan vi levere de fleste typer hurtigfester som finnes på markedet. Kan også fås med QS45 og EC-Oil automatisk hurtigkoblingssystem, som kobler tiltrotator og hydrauliske verktøy uten at føreren trenger å forlate førerhuset*

Styresystem: Standard – DC2 Proporsjonalt styresystem for trinnløs styring med mulighet for fjernsupport samt belte-/hjulstyring og bomsving. For øvrige ønsker kan vi levere tilpassede styresystemer.

Elsystem: Kan tilpasses for 12- eller 24-volts elsystem.

Tilbehør: Integrert klype

Tilleggsinformasjon

Tilt [°]

2×45

Vekt [kg]

170

Maks. skuffbredde som anbefales av engcon [mm]

1200

Anbefalt hydraulikkstrøm SS5/SS10 [l/min]

40

Anbefalt hydraulikkstrøm SS9 tilt/rotasjon [l/min]

15/30

Maks. hydraulikktrykk [MPa]

22

Maks. brytemoment [kNm]

45

Standardfeste(r)

S40,QS45,QS50

Vekt basismaskin [t]

4 – 6

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!