Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

EC02B

Kan tilpasses alle gravemaskiner i vektklassen 1,5–2,5 tonn

Tiltrotatoren: En av markedets minste tiltrotatorer for de minste maskinene med en vekt opp til 2,5 tonn. Med en grunnvekt på 65 kilo påvirker EC02B stabiliteten minimalt, samtidig som du får tilkomsten og fleksibiliteten som bare en tiltrotator kan gi.

  • Rotasjon ∞
  • ± 40° tilt
  • Oppfyller europeisk sikkerhetsnorm
  • Lastventil standard gir maksimal sikkerhet

Redskapsfeste: Vi tilbyr de fleste hurtigfester som finnes på markedet.

Styresystem: Velg mellom flere ulike styresystemer alt etter hvordan maskinen er konfigurert. EC02B kan med fordel utstyres med engcons proporsjonale styresystem DC2 for trinnløs styring med høyeste presisjon og fjernsupport via mobilnettet.

Elsystem: Standard 12-volt.

Tilleggsinformasjon

Tilt [°]

2×40

Vekt [kg]

77

Maks. skuffbredde som anbefales av engcon [mm]

900

Anbefalt hydraulikkstrøm SS5/SS10 [l/min]

25

Anbefalt hydraulikkstrøm SS9 tilt/rotasjon [l/min]

7/20

Maks. hydraulikktrykk [MPa]

22

Maks. brytemoment [kNm]

20

Standardfeste(r)

S30

Vekt basismaskin [t]

1,5 – 2,5

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!