Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Ny dagligleder!

Det er med glede vi i Entrack kan ønske vår nye dagligleder Kjetil Aandstad velkommen på laget.
Vi ser fram til å bli kjent med ham og dra nytte av hans kompetanse.

Kjetil Aandstad:

Jeg er 47 år, bor på Arneberg og driver gård med slaktekylling og skog sammen med kone og 3 barn.

Jobbet inne transport og logistikk 2001-2010: Posten Norge, Linjegods, Schenker og DHL, var salgsdirektør i DHL i 4 år før jeg begynte som daglig leder på Fiskå Mølle Flisa AS i 2010.
Jobbet som daglig leder i Fiskå Mølle Flisa 11 år, der vi har utviklet og økt produksjon og salg av kraftfor og driftsmidler til landbruket. Ledelse, salg og logistikk har vært mitt fagfelt.  

Jeg håper å kunne bidra til å utvikle Entrack videre sammen med styret og de ansatte.  
Entrack har stor vekst i markedet og det blir spennende å få være med på den videre utviklingen.

Jeg ser fram til å møte og bli kjent med de ansatte.

kjetil2

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss