Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

USCO ITR Dieseltanker

Kompakte, robuste og lette!

Vi er stolte over å kunne tilby et bredt utvalg av USCO ITR dieseltanker, tilgjengelige i størrelser på 220 liter, 440 liter og 980 liter. Disse høykvalitetstankene er nøye designet for å møte de varierte behovene i moderne industri og landbruk. Hver tank er konstruert for å være både kompakt og robust, noe som sikrer lang levetid under tøffe forhold.

Tank laget i lineær polyetylen designet for dieseltransport og er utstyrt med følgende:

  • Påfyllingsplugg med innebygd lufteventil
  • In-line filter
  • Drivstoffoverføringsenhet
  • Automatisk låsbar drivstoffdyse
  • Integrerte gaffeltrucklommer
  • Integrerte utsparinger for sikring med skrallefestestropper under transport.
tankbilde

220 liter tank uten telleverk

Kapasitet: 220 liter
Dimensjon (LxBxH): 910x600x620 mm
Pumpe: 12V
Slange: 4 meter slange med fyllpistol
Vekt tom: 24 kg
Tykkelse vegg: 5mm

Kan fås med telleverk hvis man ønsker.

220liter
440l

440 liter tank uten telleverk

Kapasitet: 440 liter
Dimensjon (LxBxH): 1200x800x785 mm
Pumpe: 12V
Slange: 4 meter slange med fyllpistol
Vekt tom: 52 kg
Tykkelse vegg: 6,5mm

Kan fås med telleverk hvis man ønsker.

transport truck

Enkel transport

inni

Overføringsenhet for diesel

slange

4 meter lang slange

Vi har også 980 liters tanker og andre størrelser finnes også på forespørsel. Kontakt oss for mer info!

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss