Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Ripper

Vi tilbyr et bredt utvalg av rippere som er spesialdesignet for maskiner med en vekt på 1-60 tonn. Våre rippere kommer i hele syv forskjellige modeller og størrelser for å imøtekomme ulike behov. Den minste modellen, T-4, er perfekt for mindre maskiner med en vekt på rundt 500 kg, mens vår største modell, T-100, er ideell for tyngre maskiner med en vekt på opptil 58 tonn.

Våre rippere er tilgjengelige i flere størrelser, inkludert S30, S40, S50, S60, S70, S80 og S90. Dette gir deg muligheten til å velge den riktige størrelsen basert på vekten og kapasiteten til maskinen din. Uansett om du trenger en mindre ripper for presisjonsarbeid eller en større ripper for tøffere oppgaver, har vi det du trenger.

Våre rippere er produsert med høy kvalitet og langvarig holdbarhet i tankene. Vi bruker materialer av beste kvalitet og avansert produksjonsteknologi for å sikre at våre rippere tåler selv de mest krevende arbeidsforholdene.

Ta kontakt med oss i dag for å få mer informasjon om vårt omfattende utvalg av rippere for maskiner på 1-60 tonn. Vi er klare til å hjelpe deg med å finne den perfekte ripperen som passer dine behov.

Klikk her for å lese mer om produktet!
Klikk her for å lese mer om T-100

Tilleggsinformasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!