Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Kabel-/smalskuffer

Tekniske spesifikasjoner

Modell Volum (l) Bredde (mm) Lengde (mm) Høyde (mm) Vinkel Ca. vekt (kg)
KS 30 30 250 500 400 30 30
KS 55 55 300 770 470 20 50
KS 80 80 300 890 560 20 75
KS 110 110 400 910 560 20 100
KS 120 120 300 1100 660 20 125
KS 155 155 400 1100 660 20 150
KS 220 220 400 1280 890 30 250
KS 350 350 500 1460 930 20 400
KS 550 550 600 1600 1000 25 540
KS 800 800 700 1700 1120 25 740
KS 950 950 800 2000 1190 25 1300

Vekt kan variere alt etter produktversjon.

30 L – 950 L

SMPs slitesterke kabel- og smalskuffer er spesielt konstruert for graving i smale grøfter og kabellegging. Skuffene er ideelle for presisjonsarbeid og er utviklet for graving i alle typer materialer, uansett temperatur og værforhold. Skuffene kan fås med eller uten skufftenner og med et valgfritt tannsystem, som er av type CAT, KVERNEX, UNI-Z eller CATEX som standard.

 

Tilleggsinformasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!