Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Kramer hjullastere på lager for RASK levering

Trenger du en ny hjullaster? Vi har flere på lager for rask levering!

5035 800x600 1

Kramer 5035

1,8 tonns multimaskin

5035 er den minste modellen fra Kramer. Ved utforming og utvikling var fokuset på enkel og intuitiv betjening, noe som gjør arbeidshverdagen mye enklere for operatøren.

Maskinvekt: 1820 kg

Motorkraft: 18,5 kW / 25,2 hK

Kjørehastighet: 20 km/t

Standard skuffe: 350 liter

5040 800x600 1

Kramer 5040

2 tonns verktøykasse

5040 er den nest minste modellen fra Kramer. Med sitt superkompakte design er det den perfekte maskinen ved arbeid på trange plasser. 

Maskinvekt: 2070 kg

Motorkraft: 28,5 kW / 38,5 Hk

Kjørehastighet: 30 km/t

Standard skuffe: 500 liter

Kontakt oss for mer informasjon og pris!

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss