Avd Grinder

Robert Kvesetberg er en av 2 brødre som eier og driver Entrack AS.  Daglig jobber han som salgssjef og er leder av styret. Hovedansvar for import og salg av Powertilt. Ellers er han oppdatert på det meste av firmaets varespekter. Telefon: 62 94 54 43
Mailrobert@entrack.no
Tom Arne Kvesetberg er den yngste av brødrene som eier og driver Entrack AS.  Han er daglig leder og styremedlem. Telefon: 62 94 54 55
Mailtom@entrack.no
Herbjørn Collett Haug har ansvar for innkjøp/salg av veistål og slitestål.  Han selger tenner og øvrige deler fra vårt varespekter. Telefon: 62 94 54 42
Mailherbjorn@entrack.no
Per Ole Hveberg har hovedansvaret for import og salg av batterier. Han selger også slitedeler, understellsdeler, filter og nye deler til mange maskintyper. Telefon: 62 94 54 45
Mailper-ole@entrack.no
Tor Arne Hammer er sjefen for huggeriet og selger brukte deler og maskiner.  Han står også for innkjøp av huggeobjekter.  Han selger også fra vårt øvrige spekter slik som nye skuffer, tenner, understell, motordeler. Telefon: 62 94 54 46
Mailtor@entrack.no
Ronny Kvesetberg selger Tammer  byttemotorprodukter og nye deler fra vårt øvrige  varespekter. Telefon: 62 94 54 67
Mail:  ronny@entrack.no
Evy Westfjeld er regnskapssjef og har ansvar for personal.

 

Telefon: 62 94 54 44
Mailevy@entrack.no
May Solbergseter er lønn og regnskapsmedarbeider. Hun har også ansvar for å sende ut purringer. Telefon: 62 94 54 60
Mailmay@entrack.no
Hanne Steen er regnskapsmedarbeider. Telefon: 62 94 54 61
Mail: hanne@entrack.no

Bente Kalfoss har kontroll på fakturering. Hun har også ansvar for innkjøp av olje.

Telefon: 62 94 54 41
Mailbente@entrack.no

Linda Børslungen Haugen jobber med HMS.

Telefon: 62 94 54 62
Maillinda@entrack.no
Randi Marie (Maja) F. Hammeren har  sentralbord, resepsjon, befraktning og butikksalg som noen av sine oppgaver. Telefon: 62 94 54 40
Mailmaja@entrack.no
Trond Halvor Bye er verkstedansvarlig. Telefon: 62 94 54 47
Mail: trond.b@entrack.no
Monika Westfjeld har ansvar for fortolling. Telefon: 62 94 54 65
Mail: monika@entrack.no
Knut Karlsen er selger hos oss. Han er behjelpelig med salg av tenner, slitestål, understellsdeler, verktøy og batterier. Telefon: 62 94 54 50
Mail: knut@entrack.no
Tormod Schøyen Sandlie Har tidligere jobbet på verkstedet her. Og driver nå med brukte deler. Telefon: 62 94 54 51
Mail:
 tormod@entrack.no
Gjermund Stenerud. Teknisk ansvarlig Kobelco. Telefon: 62 94 54 52
Mail:
 gjermund@entrack.no
Stig Johnsrud. Garanti ansvarlig for Kobelco. Telefon: 62 94 54 49
Mail:
stig@entrack.no 
Geir Svensson er lager sjef hos oss. Han er en av fem du møter hvis du er innom  og henter deler.

Billig frostvæske

Partisalg! Vi har et parti med rød frostvæske som vi selger ut.
100,- + mva pr kanne(4L), 350,- + mva for en kartong (4stk)
Befinner seg på Hovedkontoret på Grinder.

Årets Kobelco forhandler i Europa

Leveringsbetingelser

Finn.no

boxFinn

Gummibeltevelger

Prøv vår gummibeltevelger for å finne rett type belte til din maskin her.

camsologo

Chockeybars

Hev og senk.

Ta en titt på en ombygd Kobelco SK260SRNLC-3 med heve hytte.

DSC_0193

 

Stor batteri test

naflogo

Sjekk NAF sin batteri test!

NAF test

Se oss på facebook

Ta gjerne en titt på vår side på facebook.

Flott Kobelco

Ta en titt på denne hoggstmaskinen