Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

VT280

Ekstrautstyr

  • Innfestingsmuligheter til de fleste bæremaskiner
  • Hydraulikk tilpasset 1 eller 2 dobbeltvirkende uttak til bæremaskin
  • Supersving (diagonalkjøring)
  • Styrepanel
  • Slitestål i forskjellige utførsler (Statens Vegvesen-standard)
  • Skisett, trinnløs høydejustering
  • Refleks sett
  • Kantavviser sett (tar sideslitasje og unngår hekting)
  • Oversprutsvern

Flyt – og kaste-egenskaper i toppklassen i arbeidsbredder, fra 280cm til 380cm

Kombinasjonsplog til snørydding av vei, mindre arealer, veikryss og gangveier. Passer godt for tettbebygde strøk, men har også meget gode vei-åpnings egenskaper ved kjøring i v-form. Tokvam’s patenterte FlexFlow flyt- og innfestingssystem sørger for enkel bruk og fleksible bruksmuligheter. I tillegg til sidependling har plogen en vertikalpendling på 30 cm som gir fantastiske følgeegenskaper på ujevnt underlag. Systemet er konstruert for å kunne tilpasses alle typer bæremaskiner.

Byggemåten på en Tokvam snøplog kjennetegnes av kraftig konstruksjon og gode materialvalg som gir høy styrke og lang levetid.

  • Tokvam’s patenterte FlexFlow flyt- og innfestingssystem for optimal flyt på underlaget
  • 15 graders positiv angrepsvinkel gir snørulling og bedre kasteegenskaper
  • 39 graders svingradius gir liten transportbredde
  • Kileboltsystem for enkelt skifte av slitestål
  • Alle festebolter, inkludert kongebolt er i rustfritt, seigherdet stål for økt styrke og lengre levetid

Tilleggsinformasjon

Vekt

650 kg

Skjærvinkel

15

Bæremaskin

6-10 tonn

Maks bredde

280 cm

Min bredde

232 cm

Høyde

95 cm

Sving

39

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!