Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

UT430

Ekstrautstyr

  • Innfestingsmuligheter til de fleste bæremaskiner
  • Løft for plogplate
  • Hydraulikk tilpasset 1, 2 eller 3 dobbeltvirkende uttak til bæremaskin
  • Styrepanel
  • Slitestål i forskjellige utførsler (Statens Vegvesen-standard)
  • Skisett, trinnløs høydejustering
  • Kantavviser sett (tar sideslitasje og unngår hekting)

Stor kapasitet, lavt effektbehov, unike følge-egenskaper og overlegen fremkommelighet

Unike rulleegenskaper og lav transportbredde gjør dette til markedets mest produktive og smidige u-plog. Tokvam UT kommer med arbeidsbredder fra 400 cm til 490 cm. Tokvam’s patenterte FlexFlow flyt- og innfestingssystem sørger for enkel bruk og fleksible bruksmuligheter. I tillegg til sidependling har plogen en vertikalpendling på 30 cm som gir fantastiske følgeegenskaper på ujevnt underlag. Den positive angrepsvinkelen får snøen til å flyte opp og kombinert med plogbladets utforming ruller snøen i stedet for å dyttes. Dette bidrar til økt kapasitet og redusert drivstofforbruk.

  • Tokvam’s patenterte FlexFlow innfesting gir unike følgeegenskaper og effektiv kraftoverføring fra bæremaskin
  • Sidevinger med hele 180 graders svingradius gir liten transportbredde og mulighet til å dra med seg snø
  • 15 graders positiv angrepsvinkel gir meget god snø-rulleegenskaper som sparer drivstoff
  • Kileboltsystem for enkelt og raskt skifte av slitestål
  • Alle festebolter er i rustfritt, seigherdet stål for økt styrke og lengre levetid
  • Akkumulatortank og sikkerhetsventil som demper slag sparer maskin og utstyr
  • Alle leddinger på vingene er bygget med gelenk-lager for utvidet levetid

Tilleggsinformasjon

Vekt

1150 kg

Skjærvinkel

15

Bæremaskin

6-8 tonn

Maks bredde

430 cm

Min bredde

262 cm

Høyde

110 cm

Sving

38

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!