Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

TSA2100

Ekstrautstyr

  • Skjøtekarmer + 600 liter
  • Overgangsramme til 3-pkt
  • Magnetsett

Selvlastende tallerkenspreder. Det beste valget for deg som har en kombinasjon av strøing av plasser, veier og gangveier

Unik lasting, stor strøbredde.

Selvlastende tallerkenspreder. Det beste valget for deg som har en kombinasjon av strøing av plasser, veier og gangveier. Vi anbefaler kjøring av rene strømasser uten finstoffer (2-8mm). Trinnløs justering av strøbredde mellom 1 – 10 meter. TSA2100 har elektronisk styring av strømengde, strøbredde og spredebilde høyre/venstre/rett bak som standard. TSA gjør bæremaskinen din mer effektiv og fleksibel! Passer for alle som har strøoppdrag som krever forskjellige strøbredder og/eller for de som ønsker kostnadseffektiv bruk av strømasse. Kan også benyttes om man laster fra silo eller lignende.

NYHET! Hardox i utmaterskrue. En utmaterskrue transporterer stømassen ned på en roterende tallerken som legger ut.

  • Trinnløs justering av strøbredde mellom 1–10 meter og sparer opp til 30% strømasse
  • 1 dobbeltvirkende uttak med styreboks for betjening av alle funksjoner
  • Med fjernstyring fra styreboks i hytte blir betjening behagelig enkelt
  • Ved å slå opp tallerken under lasting er tallerken 100% beskyttet. På denne måten trenger man ikke bekymre seg for å skade tallerken og/eller kostbar hydraulikk ved lasting.
  • Integrert BM Innfesting er standard og overgangsfeste til 3-punkt finnes
  • Utmaterskruen kan reverseres for å kunne fjerne fastkjørte objekter

Tilleggsinformasjon

Arbeidsbredde

100-1000 cm

Beholdervolum

2100 l

Vekt når fylt

4220** kg
** Forutsetter massetetthet som gir vekt-faktor x1,5 i forhold til volum

Vekt

1070 kg

Bredde

252 cm

Selvlastende

Ja

Innfesting

Volvo BM*
* Overgangsramme til 3-punkt er tilgjengelig som ekstrautstyr, men kan da ikke brukes som selvlastende!

Dybde

132 cm

Hydraulikk uttak

1 dobbeltvirkende

Oljebehov

60-160l/min

Høyde

170 cm

El

24 V

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!