Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

SMP sorteringsskuffer

Tekniske spesifikasjoner

Modell Volum (l) Bredde (mm) Lengde (mm) Høyde (mm) Vinkel
GS 55 55 1040 400 300 15
GS 80 80 1000 480 300 15
GS 110 110 1000 570 380 15
GS 150 150 1000 730 440 15
GS 210 210 1200 730 440 15
GS 300 300 1300 790 510 15
GS 350 350 1300 830 550 15
GS 400 400 1500 830 550 15
GS 500 500 1500 1020 700 15
GS 650 650 1500 990 710 15
GS 750 750 1600 990 710 15
GS 900 900 1800 990 710 15
GS 1000 1000 1800 990 790 15
GS 1150 1150 2000 1300 790 15
GS 1250 1250 2000 1300 790 15
GS 1400 1400 2000 1300 890 15
GS 1600 1600 2000 1300 930 15
GS 1800 1800 2400 1340 850 15

Vekt kan variere alt etter produktversjon.

55 L – 1800 L

SMP sorteringsskuffer er den ideelle løsningen for effektiv og presis sortering av materialer du ikke ønsker, som jord, murstein, steiner eller pukk. Våre sorteringsskuffer er designet med fokus på ytelse og slitestyrke, slik at du kan håndtere sorteringen med letthet.

Sorteringsskuffene har en robust konstruksjon med ribber laget av slitesterke og forsterkede stålstenger. Denne solide konstruksjonen sikrer lang levetid og pålitelighet under krevende forhold. Med samme design som våre SMP planeringsskuffer og en standard avstand på 70 mm mellom stengene, kan du forvente en rask og effektiv sorteringsprosess.

Vi tilbyr sorteringsskuffer med en standard avstand på 70 mm mellom stengene. Disse stengene er laget av slitesterkt ribbet stål, som sikrer at de tåler belastningen ved sorteringen og gir langvarig ytelse.

Velg SMP sorteringsskuffer for å sikre deg en pålitelig og effektiv løsning for sortering av materialer. Uansett om du jobber med bygge- og anleggsprosjekter eller andre oppgaver som krever presis sortering, vil våre sorteringsskuffer hjelpe deg med å oppnå ønsket resultat med høy effektivitet og pålitelighet.

Tilleggsinformasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!