Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

SMA510

Ekstrautstyr

  • Presenning
  • Innfesting
  • Ileggsplate for mindre strøbredde
  • Teleskopsylinder
  • Strupeventil

Selvlastende strømaskin med hydraulisk drift, bygget etter skuffeprinsippet.

Bredt modellutvalg – best på vanskelige masser!

Selvlastende strømaskin med hydraulisk drift, bygget etter skuffeprinsippet. Passer perfekt til strøjobbing med strøgrus (2-8mm) og salt (ikke vakumsalt) hvor fast arbeidsbredde er tilstrekkelig. Kan benyttes på de fleste bæremaskiner i 3-pkt feste eller i laster. SMA er tilpasset en rekke forskjellige strømasser, inkludert singel og salt.  Mengde strømasse bestemmes av hastighet på utmatertrommel.

  • Best i markedet på vanskelige strømasser
  • Helt glatt kasse innvendig for maksimal sklieffekt
  • Standard med omrører som holder massen i bevegelse og knuser klumper
  • Utvendig hydraulikkmotor som sitter godt beskyttet
  • Lagre på utsiden gir økt levetid og enkelt vedlikehold
  • Selvlastende, fylles som en skuff
  • Kan også lastes fra silo eller lignende

Tilleggsinformasjon

Arbeidsbredde

150 cm

Beholdervolum

500 l

Selvlastende

Ja

Vekt

225 kg

Bredde

168 cm

Strølengde per fylling

1,8* km
* Forutsetter 200gr pr kvm.

Innfesting

Valgfri (ekstrautstyr)

Høyde

74 cm

Oljebehov

Fra 10l/min

Vekt når fylt

975** kg
** Forutsetter massetetthet som gir vekt-faktor x1,5 i forhold til volum

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!