Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

SMA2400

Ekstrautstyr

  • Presenning over beholder
  • Skjøtekarm for 600 l ekstra volum
  • Overgangsramme fra BM til 3-pkt
  • Ileggsplate for å begrense strøbredde

Meget kraftig selvlastende strømaskin for hjullaster med hydraulisk drift bygget etter skuffeprinsippet.

Stor strøbredde, unik justering av strømengde

Selvlastende strømaskin for hjullaster. Meget kraftig selvlastende strømaskin for hjullaster med hydraulisk drift bygget etter skuffeprinsippet. Egnet for en rekke forskjellige strømasser, inkludert singel og salt. Monteres i lasteapperat på hjullaster. Overgangsfeste til 3-punkt for store traktorer finnes, men er da ikke selvlastende.

  • Strøbredden er hele 240 cm av en totalbredde på 252 cm som gir god utnyttelse av maskinen
  • Standard med omrører som holder massen i bevegelse og knuser klumper
  • Dobbel lagring av omrører for å tåle røff lasting
  • Kraftig utmatertrommel, konstruert for hjullaster bruk
  • Strupeventil er standard for hydraulisk regulering av hastighet på trommel
  • Gummi som klemmer mot vals er fjærbelastet og justeres meget enkelt
  • Integrert BM Innfesting er standard, overgangsfeste til 3-punkt finnes
  • Utlagte smørepunkter for enkelt vedlikehold og økt levetid

Tilleggsinformasjon

Arbeidsbredde

240 cm

Beholdervolum

2400l (3000l*) l
* Med skjøtekarmer

Selvlastende

Ja

Vekt

1000 kg

Bredde

252 cm

Strølengde per fylling

8 / 10** km
** Forutsetter 200 gram pr. kvm

Innfesting

Volvo BM

Høyde

132 cm

Lengde m/drag

175 cm

Oljebehov

60-220l/min

Vekt når fylt

4600*** kg
*** Forutsetter massetetthet som gir vekt-faktor x1,5 i forhold til volum

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!