Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Rototilt RC9

Rototilt® RC9 representerer vår mest kraftfulle tiltrotator, skapt spesielt for større gravemaskiner med en vekt mellom 32 og 43 tonn. RC9 forvandler selv de største maskinene til fleksible og kraftige redskapsbærere, og gir deg muligheten til å påta deg enda mer utfordrende oppdrag. Denne tiltrotatoren håndterer store volumstrømmer og imponerende brytemoment på 500 kNm. Med den nyskapende trykkompenserte hydraulikken kan du benytte tiltrotatorens funksjoner uavhengig av hverandre for optimal presisjon.

RC9 er utstyrt med et kraftig snekkegir som tåler betydelige påkjenninger, og det gir maksimalt dreiemoment samt ekstra hydraulikk for for eksempel en gripemodul og andre hydrauliske redskaper. Det proporsjonale styresystemet RC™ System gir deg ytterligere kontroll ved å styre alle funksjoner med kun én gravebevegelse. Du får også tilgang til de øvrige kvalitetene til Rototilt, som et helstøpt oljefylt rotorhus for optimal smøring, minimal slitasje og en ekstremt lang levetid. Ved å kombinere RC9 med tilbehør som RC™ Joysticks, QuickChange™, i tillegg til den standard inkluderte sikkerhetslåsen SecureLock™, får du ytterligere fordeler.

Tilleggsinformasjon

Maskinvekt, min - max

32000 – 43000 kg

Vekt (fra)

1480 kg

Maks. skuffbredde

2400 mm

Maks. brytekraft

280 kN

Maks. bruddmoment

500 kNm

Tiltvinkel (2x)

40°

Rotasjonshastighet (1 omdr. på)

8,0 s ved 126 l/min

Arbeidstrykk

35 MPa

Anbefalt hydraulikkvolumstrøm min.

206 l/min

Antall smørepunkter

2

Dreiemoment

19100 Nm

Tiltmoment dobbeltvirkende sylindere

90000 Nm

Mål A, bredde

1363 mm

Mål B, byggehøyde totalt

1582 mm

Mål C, lengde

1164 mm

Mål D, byggehøyde

773 mm

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!