Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Rototilt RC8

Rototilt® RC8 utmerker seg som den ideelle tiltrotatoren for krevende oppgaver, særlig innen grunn- og veiarbeid. Den tåler imponerende brytemoment på opptil 330 kNm og er skreddersydd for gravemaskiner med en vekt mellom 23 og 32 tonn. Tiltrotatorene i RC-serien er utviklet med fokus på å forbedre kjøreopplevelsen, energieffektiviteten og smidigheten i arbeidet ditt. Den trykkompenserte hydraulikken gir deg muligheten til å bruke tiltrotatorens funksjoner uavhengig av hverandre, sikrer optimal presisjon. Det proporsjonale styresystemet RC™ System gir deg ytterligere kontroll ved å styre alle funksjoner med bare én enkelt gravebevegelse.

Med RC-serien får du også tilgang til de andre kvalitetene til Rototilt, som et helstøpt oljefylt rotorhus som sikrer maksimal smøring, minimal slitasje og en ekstremt lang levetid. Du kan dra nytte av flere fordeler når du kombinerer det med tilbehør som RC™ Joysticks, QuickChange™, i tillegg til den standard inkluderte sikkerhetslåsen SecureLock™.

Tilleggsinformasjon

Maskinvekt, max

23000 – 32000 kg

Vekt (fra)

760 kg

Maks. skuffbredde

2000 mm

Maks. brytekraft

200 kN

Maks. bruddmoment

330 kNm

Tiltvinkel (2x)

40°

Rotasjonshastighet (1 omdr. på)

8,0 s ved 129 l/min

Arbeidstrykk

25 MPa

Anbefalt hydraulikkvolumstrøm min.

134 l/min

Antall smørepunkter

5

Dreiemoment

12 Nm

Tiltmoment dobbeltvirkende sylindre

64700 Nm

Mål A, bredde

950 mm

Mål B, byggehøyde totalt

1333 mm

Mål C, lengde

920 mm

Mål D, byggehøyde

673 mm

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!