Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Rototilt RC6

Rototilt® RC6 er skreddersydd for gravemaskiner med en vekt mellom 15 og 24 tonn. Denne robuste tiltrotatoren er konstruert for å tåle krevende forhold over lang tid, og den håndterer bruddmoment på imponerende 255 kNm, i likhet med våre andre modeller. Tiltrotatorene i RC-serien er utviklet for å forbedre kjøreopplevelsen, energieffektiviteten og smidigheten i arbeidet ditt. Den trykkompenserte hydraulikken tillater uavhengig bruk av tiltrotatorens funksjoner, noe som sikrer optimal presisjon. Det proporsjonale styresystemet RC™ System gir deg også muligheten til å styre alle funksjoner med bare én gravebevegelse.

RC-serien gir deg forbedrede forutsetninger for å håndtere funksjoner som krever høy volumstrøm, og gir flere alternativer for bruk av tilbehør med større krav til hydraulikkvolumstrøm. Med RC6 får du tilgang til alle de kjente fordelene til Rototilt, inkludert et helstøpt oljefylt rotorhus som sikrer maksimal smøring, minimal slitasje og en svært lang levetid. De ekstra fordelene blir ytterligere forsterket når du kombinerer dem med tilbehør som RC™ Joysticks, QuickChange™, i tillegg til den standard inkluderte sikkerhetslåsen SecureLock™.

Tilleggsinformasjon

Maskinvekt, min - max

17000 – 24000 kg

Maks. skuffbredde

1800 mm

Maks. brytekraft

170 kN

Maks. bruddmoment

255 kNm

Tiltvinkel (2x)

40°

Rotasjonshastighet (1 omdr. på)

7,0 s ved 72 l/min

Arbeidstrykk

25 MPa

Anbefalt hydraulikkvolumstrøm min.

121 l/min

Dreiemoment

9550 Nm

Tiltmoment dobbeltvirkende sylindre

56600 Nm

Mål A, bredde

986 mm

Mål B, byggehøyde totalt

1229 mm

Mål C, lengde

808 mm

Mål D, byggehøyde

616 mm

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!