Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Rototilt RC5

Rototilt® RC5 passer til gravemaskiner med en vekt mellom 14 og 19 tonn, og er konstruert for å motstå imponerende brytemoment på opptil 200 kNm. Med en 25 % økning i tiltmomentet sammenlignet med sin forgjenger, R5, utgjør RC5 en kraftig enhet for mellomstore gravemaskiner. Dette gir deg muligheten til å håndtere enda flere og mer lønnsomme oppdrag. Tiltrotatorene i RC-serien er utviklet med fokus på å forbedre kjøreopplevelsen, energieffektiviteten og smidigheten i arbeidet ditt. Den trykkompenserte hydraulikken muliggjør uavhengig bruk av tiltrotatorens funksjoner, sikrer optimal presisjon. Med det proporsjonale styresystemet RC™ System kan du kontrollere alle funksjoner med én enkelt gravebevegelse.

RC-serien gir deg også bedre muligheter for å håndtere funksjoner som krever høy volumstrøm, samt flere alternativer for bruk av tilbehør med større krav til hydraulikkvolumstrøm. Med RC5 får du tilgang til alle de velkjente fordelene til Rototilt, inkludert et helstøpt oljefylt rotorhus for optimal smøring, minimal slitasje og en lang levetid. De ekstra fordelene kan utnyttes ytterligere ved å kombinere dem med tilbehør som RC™ Joysticks, QuickChange™, i tillegg til den standard inkluderte sikkerhetslåsen SecureLock™.

Tilleggsinformasjon

Maskinvekt, min - max

14000 – 19000 kg

Vekt (fra)

570 kg

Maks. skuffbredde

1700 mm

Maks. brytekraft

140 kN

Maks. bruddmoment

200 kNm

Tiltvinkel (2x)

40°

Rotasjonshastighet (1 omdr. på)

7,0 s ved 72 l/min

Arbeidstrykk

25 MPa

Anbefalt hydraulikkvolumstrøm min.

121 l/min

Dreiemoment

9550 Nm

Tiltmoment dobbeltvirkende sylindre

56600 Nm

Mål A, bredde

819 mm

Mål B, byggehøyde totalt

1228 mm

Mål C, lengde

801 mm

Mål D, byggehøyde

601 mm

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!