Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Rototilt RC3

Rototilt® RC3 er skreddersydd for kompakte gravemaskiner med en vekt mellom 6 og 12 tonn. Til tross for den lette konstruksjonen har RC3 imponerende egenskaper, med et brytemoment som tåler opptil 85 kNm og et arbeidstrykk på opptil 25 MPa. Sikkerhetslåsen SecureLock™ er alltid inkludert som en standardfunksjon.

Tilleggsinformasjon

Maskinvekt, min - max

6000 – 12000 kg

Vekt (fra)

300 kg

Maks. skuffbredde

1500 mm

Maks. brytekraft

81 kN

Maks. bruddmoment

85 kNm

Tiltvinkel (2x)

40°

Rotasjonshastighet (1 omdr. på)

7,0 s ved 50 l/min

Arbeidstrykk

25 MPa

Antall smørepunkter

5

Dreiemoment

7,6 Nm

Mål A, bredde

646 mm

Mål B, byggehøyde totalt

936 mm

Mål C, lengde

679 mm

Mål D, byggehøyde

504 mm

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!