Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Rototilt RC2

Rototilt® RC2 er spesifikt utviklet for gravemaskiner med en vekt mellom 3 og 6,5 tonn. Konstruksjonen er basert på samme prinsipp som våre større modeller med integrert svivel, noe som resulterer i mindre slangetrekking og en økt kapasitet for væskestrøm. Til tross for den lave vekten, representerer RC2 et kraftig alternativ med imponerende brytemoment og høy strømningskapasitet for bruk av hydraulisk utstyr under tiltrotatoren.

De nyeste egenskapene med RC2 inkluderer:

  • Forbedret teknologi og konstruksjon som gir en smidig kjøreopplevelse og økt levetid.
  • I motsetning til eldre tiltrotatorserier, er både ILS sentralsmøring og sikkerhetslåsen SecureLock™ nå standardfunksjoner i RC2.
  • En innebygd sensor som kontinuerlig overvåker låsetrykket, og dermed øker sikkerheten, slik at du oppfyller kravene satt i EN474.

Tilleggsinformasjon

Maskinvekt, max

3000 – 6500 kg

Vekt (fra)

159 kg

Maks. skuffbredde

1200 mm

Maks. brytekraft

50 kN

Maks. bruddmoment

43 kNm

Tiltvinkel (2x)

40°

Rotasjonshastighet (1 omdr. på)

7,0 s ved 30 l/min

Arbeidstrykk

25 MPa

Dreiemoment

3,9 Nm

Mål A, bredde

314 mm

Mål B, byggehøyde totalt

810 mm

Mål C, lengde

468 mm

Mål D, byggehøyde

389 mm

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!