Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Profilskuffe

 

Profilskuffen er en utrolig allsidig løsning, perfekt for både profiling og graving. Med en 2×45°/90° vinkel gir den deg fleksibiliteten du trenger for å utføre ulike oppgaver. Bredden på skuffen beskrives som forholdet mellom takets bredde ved røret og skårets bredde, for eksempel 1600/300. Dette gir deg muligheten til å tilpasse skuffen etter behov.

For å sikre holdbarhet og slitestyrke, er skåret, sideskåret og slitejernene i sliteplaten laget av 500 brinell-materiale, mens sidene er laget av 400 brinell-materiale. Dette sikrer at skuffen tåler selv de tøffeste materialene og arbeidsforholdene.

Profilskuffen er tilgjengelig både med og uten tenner, slik at du kan velge den konfigurasjonen som passer best for dine spesifikke oppgaver. Uansett om du trenger presis profiling eller effektiv graving, vil profilskuffen være et pålitelig verktøy som hjelper deg med å oppnå ønskede resultater.

Velg vår profilskuffe for å sikre deg en robust og pålitelig løsning som gir deg muligheten til å utføre en rekke oppgaver med presisjon og effektivitet.

Vi har profilskuffe s50.

Klikk her for å lese mer om produktet del 1
Klikk her for å lese mer om produktet del 2

Tilleggsinformasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!