Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Multiplog 4000

Multiplog 4000 er tilgjengelig i to utførelser – med faste eller fjærende vinger.

De fjærende vingene er en patentert løsning der vingene og hydraulikken er de samme som i Siljums multiskuffe.

Med den nye generasjonen vinger kan vingene legges på fortauet og plogen på gaten, noe som gir effektiv snørydding og godt resultat. Vingene beveger seg uavhengig av bakkens vinkel. Vingenes bevegelse er cirka 140 til 150 mm fra bakkenivå og oppover.

Mål og vekt

  • Multiplog 4000 har en midtdel som er 2500 mm bred og 1000 mm høy.
  • De faste vingene er 1000 mm høye
  • De fjærende vingene er 780 mm høye, eksklusiv kasteøre som er tilgjengelig som ekstrautstyr.
  • Multiplog 4000 finns med to vingelengder, 915 mm og 1200 mm.
  • Midtre del har fjærende klaffer L = 2500 mm
  • Vekt 1500 kg.

Egenskaper

  • Siljum Multiplog er et effektivt, praktisk og funktionell snøryddingsredskap.
  • Snøspruten kan utformes etter behov og vekt.
  • Fjærende vinge eller fast vinge med fjærende skjærestål.
  • Plogbladet svinger +/- 45 grader og horisontalpendler +/- 10 grader til begge sider. Vingene kan svinge 175 grader. Angrepsvinkelen mot veibanen er 15 grader.
  • Endedempede sylindre og sjokkventiler.
  • Kan også brukes som en spissplog med forskyvet spiss.
  • Tilbehør: Multiskuffens fjærende vinge og ekstra snøvinge.
  • Finnes også i en versjon med hydraulisk vinge for snøgraving og kantskjæring

 

Spesifikasjoner

Type Midtre del Vinge Min. bredde Max. bredde Vekt
MP 4000* 2500 mm 915 mm 2900 mm 4400 mm 1,5 tonn
MP 4000* 2500 mm 1220 mm 2900 mm 5000 mm 1,5 tonn
Maskinvekt: 7-12 tonn

* = Tilbehør: Multiskuffens fjærende vinge og ekstra snøvinge. De fjærende vingene er 780 mm høye, eksklusive ekstra snøvinge.

Multiplog 4000 er utviklet for å passe inn mellom den mindre plogen Multiplog 3000 og den større Multiplog 5000. Multiplog 4000 er ment for hjullastere og traktorer i størrelsen 7–12 tonn.

Alle hydrauliske komponenter er de samme som for Multiplog 5000.

Tilleggsinformasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!