Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Multiplog 4000 X-LINE

Fordeler med Multiplog 4000 X-Line

  • Siljums Multiplog 4000 X-Line er en praktisk og svært funksjonell plog for snørydding, med god driftssikkerhet.
  • Snøspruten utformes på best mulig måte etter behov og vekt.
  • Den fjærende vingen gjør det mulig å brøyte fortau og gater samtidig, noe som gir høy effektivitet.
  • Vingen er basert på en patentert løsning.
  • Multiplogens hydraulikk er beskyttet og servicevennlig. All hydraulikk er plassert i en hydraulikkboks på den øvre platen.

Spesifikasjoner

Bredde: Midtre del Vinge Min. pløybredd Max. pløybredd
2500 mm 915 mm 2900 mm 4400 mm
Vekt: 2,1 tonn
Maskinvekt: 9-17 tonn

 

Multiplog 4000 X-Line er en del av Siljums moderne Multiplog X-Line-serie. Multiplogene har buet form, slik at snøen kan legges på en svært effektiv måte.

X-Line-serien er utstyrt med Siljums patenterte vinger med fjærbelastning. Det betyr at en vinge kan brøyte fortauet samtidig som veien pløyes med den midtre delen.

Tilleggsinformasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!